Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Ettől ti féltékenyek...

Lányok! Ettől ti féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon jo baratsagot apolok az egyik legjobb baratnom crushaval (nem tudok jo magyar szinonimat talalni ra de kb kiszemelted akiert odavagy). Megolel,viccelodunk,sokat beszelunk, en megbizom benne: a titkaimat is elmondom neki. Nem nyomulok ra, o nekem olyan mintha a batyam lenne. A lany kicsit mashogy viselkedik amiota ez a baratsag erosebb lett koztem es a fiu kozott. Tavolsagtarto lett, es nem nagyon beszel velem. Lehet hogy feltekeny? 15L

2018. jan. 21. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen, biztosan rosszul esik neki.
2018. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Na ne add elő itt a mű-cukiságot. Ha nem szántszándékkal akarnád azt a lányt bosszantani, akkor nem kettesben találkozgatnál a sráccal, hanem gyakran úgy szerveznéd, hogy ő is ott lehessen. Szép kis barát vagy.
2018. jan. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miert? Nem lehet fiu baratom anelkul hogy egymasba lennenk esve vagy mi?
2018. jan. 22. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
You are a dirty bitch!!!!!!
2018. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%

Tenyleg alszentseg! Siman osszehozhatnal harmas talalkozokat is, foleg, hogy tudod, hogy a baratnodnek tetszik.

Egyebkent a te korodban ugyanebben a helyzetben voltam, kiderult, hogy szerelmes volt belem vegig sot, meg ossze is jottunk es masfel evig voltunk egyutt. A baratnomet viszont elveszitettem vegleg es hat ugye a pasi sem lett eletem nagy O-je.

Szoval ne legy jampi! Hivd el magatokkal valahova, ha tenyleg nincs semmilyen terved a pasival.

2018. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!