Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti féltékenyek lennétek ha a...

Ti féltékenyek lennétek ha a barátnőtök egy meleg fiúval nagyon jóban lenne, mindennap beszélnének, stb?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy rendben, hogy meleg, és nem akar semmit a fiú a lánytól, de attól még van esély hogy a lány szerelmes lesz a fiúba, nem?

Nem történt ilyesmi, csak érdekel a véleménye mindenkinek, vagy esetleg történet ha volt hasonlóban része.:D


2017. júl. 17. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. A féltékenykedés szánalmas dolog és a kisfiúknak való
2017. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont azért barátkozik meleg fiúval, hogy ez a dolog még csak fel se merüljön.
2017. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerelmes az lehet belé, de akár egy celebbe is a világ másik oldalán :D Az ellen semmi nem véd.


A fenti helyzetben pont nem jutna eszembe féltékenykedni, de még nem meleg sráccal kapcsolatban sem. Nem zárhatod be a csajt vagy járathatod csadorban...

2017. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Psycho ***** válasza:

Attól függ. Szexuális értelemben nyilván nem, sőt, valahol megnyugtató, mert nyilván nem lesz köztük semmi. Ami esetleg aggasztó lehet, hogy mennyire mély a kettejük közötti kapcsolat.

Úgy értem, hogyha ővele megbeszél kb. mindent és rendszeresen, velem pedig csak felszínesebb dolgokat, akkor az adhatna aggodalomra okot, mert ezek szerint valamit én nem adok meg neki, nem bízik bennem annyira, nem nyitott felém annyira.


Bár ez már lehet, hogy nem is csak féltékenység kérdése.


Természetesen van az embernek privát szférája, és az sem kötelező, hogy mindig mindent a párjával beszéljen meg az ember. Kérdés, mik a határok.

2017. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meleg? Akkor hova legyek féltékeny?
2017. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként én lány vagyok, mielőtt félreértenétek. Mondjuk nincs se meleg barátom, se "normális", mármint kapcsolatom.:D
2017. júl. 17. 18:08
 7/12 anonim válasza:
Én féltékeny lennék. Mivel alapba is olyan tipus lennék, bár nem nyilvánítanám ki hogy mi van.
2017. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Clay Morrow ***** válasza:
Igen, az lennék.
2017. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ohh, èn pasikènt a legjobb lány barátom pasijától megkaptam, hogy ugorjak ècces kukira...
2017. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátom egy meleg fiú/srác (én lány vagyok). Ennek már 13 éve. Soha egy barátom nem volt féltékeny rá, pedig amikor még egy városban is éltünk, szinte éjjel-nappal együtt lógtunk. Igaz, a barátság már előbb kezdődött, mint a párkapcsolatok, így valószínű, ha nem fogadták volna el ezt a tényt, ők repülnek, mert ezzel úgy éreztem volna, hogy engem nem fogadnak el. Ha meg kéne fogalmazni ilyen téren, én abban látom a mi barátságunk előnyét, hogy csajosan is és pasisan is tud gondolkodni, ahogy a helyzet megkivánja. És persze magát a személyiségét is kedvelem. Exeim és a férjem is könnyen elfogadták, megkedvelték.

Ami a lány részéről a szerelmet illeti, a saját magam részéről: eleve nem az az első, ha egy fiú/ffi megszólít, hogy bejön e mint pasi, meg amúgy is kettőn áll a vásár :) onnantól pedig, hogy tudom a szexuális beállítottságát, valahogy tabuvá válik, meg sem fordul a fejemben más (nemcsak a barátom, hanem akármilyen jól kinéző cuki meleg srácra értve). Viszont az nagyon jó, hogy van egy olyan fiú, aki nem akar tőled semmit, mégis tud pasis lenni, ott van veled és támogat mindenben, amikor szükséged van rá.

2017. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!