Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha kiutáltak a...

Mit csináljak ha kiutáltak a barátaim? Rajtuk kívül nincsenek haverjaim és már nem mozgok olyan közegben, hogy új baráti kört alakítsak ki magamnak.25F

Figyelt kérdés

Szóval a haveri társaságom 8 emberből állt + én. Többségében párok voltak benne. 2 hete történt az eset. Házibulit szervezett az egyik pár magához és sokat ittunk. Egyik lány kitalálta hogy üvegezzünk. :D A felnőtt, érett nő.. És mindenki rámondta az igent. Én kicsit vonakodtam, de belementem. Azt a feladatot kaptam hogy le kellett smárolnom egy lányt, azután a másikat és mindkettőnek ott volt a barátjuk, akik az én haverjaim is (voltak) egyben. Megkérdeztem tőlük hogy zavarja-e őket ha ezt most tényleg megcsinálom, mondták hogy nem. Miután megtörtént az "eset", kb féltékenységi rohamot kaptak, egymást hívták ki cigizni, tök feszültek lettek, aztán nekem támadtak hogy ezt mégis hogy gondoltam, hergelték ott egymást ellenem. Kb. majdnem nekem jöttek.


Azóta nem hívnak sehová, meg eléggé hűvösek is velem.

Nagyon úgy tűnik, hogy megszakadt velük a kapcsolatom, munkahelyemen nem tudok új baráti kört kialakítani, egyetemet már befejeztem...


Ti mit tennének a helyemben? Élnétek tovább az életeket egyedül és a párotokkal vagy azért megpróbálnátok békülni velük?


2018. jan. 22. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én még akkor sem csókoltam volna meg őket, ha a pasijaik beleegyeznek. Ha szeretted a barátaid, kérj tőlük bocsánatot, vagy keress új barátokat. Munkahely, kezdj el csapatsportolni, stb
2018. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

még másnap bocsánatot kértem tőlük, de nagyon összezártak ellenem.

na mindegy, most náluk pattog a labda. Van tartásom, hogy ne könyörögjek nekik.

2018. jan. 22. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit és néha próbálkozz. Mondd meg, hogy kedveled őket és nem szeretnéd, hogy megszakadjon a dolog. Meg eleve ha részegek voltatok. Meg humorral próbáld.
2018. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség volt ebbe a játékba belemenni , gondolom nem csak veled van bajuk, hanem otthon is áll a bál, mert a csajok is sárosak rendesen, hogy belementek, hogy a pasijuk haverjával smároljanak. Ok ittatok lehet a piára fogni, de házi nyúlra nem lövünk egyik irányból se.


Ha van hobbid , akkor arról a részről tudsz barátokat szerezni.

2018. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem várj kicsit. Majd megenyhülnek. Bocsánatot kértél, mit várnak. Ha szeretnek és a barátjuknak tartanak, megfognak bocsátani. Ha nem, akkor sajnos kegyetlen xar a helyzet, de tudnod kell, nem kedveltek eléggé.

Várj még.

2018. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!