Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért jönnek zavarba az...

Miért jönnek zavarba az ismerőseim, haverjaim amikor kiderül, hogy sokkal rosszabb munkám van mint amit gondoltak rólam?

Figyelt kérdés

Jókedvű, barátkozós srác vagyok. Sok ismerősöm van, haverok. Benzinkutas vagyok. Már többször előfordult hogy jöttek tankolni ezek a haverok és mindig meglepődtek hogy kutas vagyok. Jó kis kocsikkal jönnek, azt mondják azt hitték nekem is olyan van, azt gondolták a jó kiállásom miatt hogy én is jómódú ember vagyok.

Semmi gond nincs ezzel, csak utána ők elkezdenek furcsán viselkednek velem, mintha szégyellnének. Vagy mintha bármi gáz lenne, pedig én ugyanaz vagyok.


Miért hihetnek jómódúnak és miért baj ha nem vagyok az?


2017. jún. 6. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert azt hitték,hogy te fizeted a következö kört is,de ha nincs miböl,akkor már nem is ismerlek.
2017. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet így is mérni a világot, ahogyan a haverjaid és te is teszitek. Ha jobban belegondolsz, hogy milyen icike-picike részét birtokoljátok, akkor nevetni fogsz azon, hogy mennyi a különbség közöttetek. A legtöbb nézőpontból nincs is különbség. Az emberek többségében eljön az a pillanat, amikor nem a másikra figyel, a másik elvárásai szerint kezdi szemlélni környezetét, nem másoknak akar megfelelni. A felnőtté válás fontos állomása ez. Persze van akinek ez kényelmetlen és visszariad. Mert ez nem csak szabadságot ad, hanem felelősséggel is jár. Mert minden emberben egy végtelen univerzum van, de rajtad áll, hogy ez csak végtelen sötétség, vagy csodákkal van teli. Tanulj, próbáld megérteni a világot, műveld magad, olvass sokat. Sokan választották már ezt az utat és nemigen bánta meg később senki.

"Az én vezérem bensőmből vezérel!"

2017. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos adsz magadra azért gondolnak gazdagnak, ez helyes is.


Ha megpattannak mert kutas vagy akkor ők nem méltók hozzád, ne is zavarjon.

Mindenki nagy fizut akar aztán elveri pl kocsira aminek az értéke 2 hetesen 2/3-ára esik.

Kvázi ők sokat keresnek sokat költenek, te kevesebbet keresel kevesebbet költesz, ugyanott vagytok.

2017. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Miért hihetnek jómódúnak?"


Valószínű, pozitív a kisugárzásod, nem azon keseregsz megállás nélkül, hogy milyen vacak az életed, mennyi mindent nem engedhetsz meg magadnak.


"és miért baj ha nem vagyok az?"


Ha nekik baj, akkor ők nagyon felületes, sznob emberek. Sajnos egyre több van belőlük, hiszen ez lett a divatos szemlélet, hogy akinek nincs semmije, az annyit is ér.

2017. jún. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A munka nem szégyen. Neurogenetikábl doktoráltam és vc-t pucolok minimálbérért. Arra nem tellik hogy minden nap vacsorázzak. És boldog vagyok. Légy te is boldog mert lehetne rosszabb is. Én azt csinálnám a te helyedben hogy gyüjtenék pénzt chips sör és haverokat áthívni focit nézni. 2.-3.után már hiányolnák megmondod hogy most nem úgy állsz és ök hoznák a nasit és sört. Ez pszichológia mindig beválik.
2017. jún. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!