Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, de hogy...

Nincsenek barátaim, de hogy szerezzek, ha?

Figyelt kérdés

Végül mindenki beletapos a lelkembe, és eldob magától, mint egy használt zsebkendőt... -_-"

Ha ráírok valakire nem ír vissza... Letiltanak... Ha köszönök valakinek levegőnek néz... Hogy lehet így barátokat szerezni?! Miért ilyen lelketlenek az emberek?! -.-



2018. jan. 22. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz első körben csak így a neten.
2018. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
lehet rossz emberekkel ismerkedsz.
2018. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Barátkozz rendesebb emberekkel

2. Ha vannak is barátaid, ne lógj egyfolytában, non-stop rajtuk, mert ez is ok lehet arra, hogy tiltanak, ne csak te keresd őket, hanem várd ki, hogy ők keressenek, amikor idejük van.

3. Nem kell mindig “szerezned”, ha szerencséd van, valaki épp olyan baràtságos és közvetlen lesz hozzád mint te hozzá.

2018. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van akit csak simán nem érdekelsz, azok nem a te embereid. Aki nem köszön vissza, az tahó, azzal szintén nem vesztesz semmit.

Hogy hogy tapos a lelkedbe, az már komoly elemzés kérdése lehet, de hogy valaki letilt, annak valami előzménye volt, neked kell tudni, hogy mi.

2018. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez a barátság dolog.

Iskolás koromban elég sok emberről hittem azt, hogy barátom, aztán hogy vége lett a sulinak ezek az emberek eltűntek, a gyerekkori barátok eltűntek.

Van egy két ember, aki régebbről barátomnak tartja magát vagy nem is tudom, de ezek általában csak kihasználnak. Viszont vannak új emberek, akik nem túl rég kerültek az életembe, akikkel vannak közös dolgaink, na velük el lehet lógni.

Na, nem is ez a lényeg, hanem lehet, hogy ezt a barátkozást nem is nagyon kell erőltetni, ha olyan társaságba kerülsz legyen az iskola vagy munkahely, akkor ott tudsz barátokat szerezni. A barátok jönnek-mennek. Interneten is lehet barátkozni. Vagy szórakozóhelyen, vagy valami hobbi által is. Legyél mindenkivel közvetlen és hidd el, hogy erőlködés nélkül is rá fogsz találni olyan emberekre, akikkel összebarákozhatsz.

2018. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom. Ha nem is belerúgás, de nem az történik, amit már az elején szerettem volna. Én tényleg barátokat keresek, igazából mások is. Még mások szeretnek a neten beszélgetni, a neten akarják megismerni a másikat és nagy sokára talán szóba jöhet a találkozás, addig én a netet csak egy közvetítő közegnek tekintem, ami semmilyen kézzelfogható élményt nem ad. A netet félretéve csak a magány marad. Néhány mondat, képcsere és találkozás. Nyilvános helyen, nappal gyakorlatilag veszélytelen. Mindkettőnknek meg van a lehetősége a távozásra, ugyanígy a maradásra egy új kapcsolat reményében. Én rászánom az időt a másikra, ez régebben jobban ment mint manapság, talán pár évvel idősebb lettem, így már nem olyan egyszerű. Nap mint nap próbálkozok, nap mint nap "beteszik a kaput", de a legdurvább pár éve volt: szokásos magányos vagyok kérdés valakitől, aki egy kis városban, mintegy 6000 fővel együtt lakott, történetesen velem együtt is. Egy város, másfél kilométer távolság, közös ismerős... nem is magányos, vagy már mit tudom én mi baja volt. Újra meg újra megtörténik. Taszítom az embereket, komolyan mondom. Egyetlen betűvel képes vagyok azokat is elveszíteni, akik mindezek után rám írtak volna: F.
2018. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2018. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

18/F

Köszönöm az eddigi válaszokat

2018. jan. 23. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ismerős ez a szituáció nekem is, bár engem általában csak szimplán eldobnak maguktól, és többet nem keresnek, nem nyitnak felém akkor sem, ha én még beszélgetnék... Sajnos manapság ez az egyszerűbb megoldás, mintsem megjavítani és fenntartani egy baráti kapcsolatot. :( 19/L
2018. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!