Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megváltoztak az emberek...

Megváltoztak az emberek körülöttem vagy csak velem van a probléma?

Figyelt kérdés

Üdv


Összesen van kb. 4-5 barátom és össz vissz 6-7 haverom, most csak a közelebbieket számoltam, akikkel heti szinten találkozok és kommunikálok. Nos én egy átlagos környezetből származon, átlagos család, környék minden.


A barátok-haverok 70% egyetemre jár és tengetik mellette a napjaikat.


Én nem mentem felsőoktatásra, inkább szenvedtem külföldön 2 évet, hogy legyen kis alapom itthonra. Úgy alakultak a dolgaim, hogy a pénzem elég jól "befektettem", időközben egy cégnél raktárvezetői állásig sikerült feltornáznom magam és ez által, rengeteg üzlettulajdonost, főnököt, vállalkozót ismerhettem meg, hetente 4-5 emberkét megismertem, akikkel jobban talált a szó. Ők sokkal jobb életszínvonalon élnek, mint én, keresték a társaságom. A dolgok odáig jutottak el, hogy elhívtak kezdetben sörözni, majd síelni meg, Cross motorozni. Nagyon jól érzem magam, tényleg nagyon motivált és sikeremberek, nem nagyon vettek ilyen emberek eddig körbe.


A lényeg, hogy a barátaim, akiket ugyan úgy szeretek és bírok, mint régen, mintha kezdenének elhidegülni tőlem, inkább a haverok, de 1-2 barátomon is éreztem. Nincs lassan közös témánk, vagyis kevesebb, mint régen, azokhoz a dolgokhoz nem tudnak hozzászólni amikkel most foglalkozok stb...


Velem van a nagy gond ? Vagy lemaradtak mögöttem, úgymond az életben az előrelépésekben ?


(Tudni kell, hogy most töltöm a 24-ik életévemet)



2018. jan. 23. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
minek olvastam el? Én vagyok a hülye
2018. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet elvégzik az egyetemet és majd te leszel lemaradva hozzájuk képest

na mindegy, hagyjuk jól van

2018. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet. A gyerekek felnőnek, és a saját élethelyzetük alakulása szerint változnak a kapcsolataik is. Én sem barátkozom már ugyanazokkal mint előtte, vagy suli alatt. Én dolgozom, pénzt keresek utazgatok. Azok a barátaim akik még mindig halogatják a vizsgáikat, nincs diploma, de nem is dolgozik, nincs semmi közös témám. Mert ha mesélem neki hogy ezt vagy azt vettem csak irigykedik. Ugyanez ha utazom, vagy BÁRMIT teszek amit ő nem. Tehát már nem mesélek sokmindent, de engem meg nem érdekel az az élet típus amiben ő van.

Ilyen ez. Majd találsz új társaságot. Gratulálok kezdesz felnőni. ;)

2018. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így jártam, csak nálam az történt, hogy mindenkinek gyereke lett hirtelen. Őket nem érdekli az én "mi történt a melóhelyen" sztorim, engem nem érdekelnek a szaros pelenkák meg a szoptatás-altatás viszontagságai, így elhidegültünk egymástól.

Téged nem érdekel, milyen kérdések voltak a statisztika vizsgán, meg milyen a gyakorlatvezetőjük, őket meg nem érdekli, hogy te kivel voltál motorozni.

Biztos jól esne neked, ha most azt mondanám, irigyek rád, de szerintem nem erről van szó, csak mivel másféle életet éltek, nem igazán érdeklitek már egymást.

2018. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!