Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan béküljek ki az egykori...

Hogyan béküljek ki az egykori legjobb barátommal, érjem el, hogy szóbaálljon velem?

Figyelt kérdés

Üdv! Kb 3hete szóba se áll velem az egykori legjobb barátom, de tényleg szo szerint. A haverommal évfolyamtársak vagyunk. Az előzmény a következő: A barátnője, aki mellesleg egy rib..., folyton kisajátítja őt, nem hagy időt neki arra, hogy velem legyek, úgy viselkedik, mintha ő lenne az egyetlen a srác életében, nem engedi el sehova a csaj. Ezt természetesen szóvátettem a haveromnak, mert nagyon zavart, hogy mióta nője van, nem hajlandó időt szánni rám. Mondtam a barátnőjére egy-két csúnya dolgot,mert ugy is gondolom, erre a haverom leírta messengeren (-.-), hogy nem áll többet velem szóba,meg neki a csaja a legfontosabb, és hogy neki nem kell ilyen barát (kb 1.5 éve ismerjük egymást). Közben csak meg szeretném óvni a csajtól, aki egy kur..., és csak a srác pénzére hajt, mindig mondogatja a barátainak hogy "megint kifizette a kajám, meg nálunk mindig ő fizet", a balek haverom meg bedől a csajnak. Van valakinek valami tippje, hogy érjem el, hogy a haverom szóbaálljon velem?


15/f



2017. nov. 20. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondtam a barátnőjére egy-két csúnya dolgot, - ha lekváznád az én csajomat - vagy bárkit, akit szeretek!, kidobnálak a francba.


Egyébként felnőtt nő vagyok, és sokszor a párom fizet 34 éves férfi.

NEM elvárom, de megteszi.

2017. nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként te egy féltékeny irigy kis pöts vagy, nagyon helyesen teszi a srác, hogy leépít.
2017. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van, de ha velem 0 időt tölt és a csajjal az összeset, akkor mit csináljak? Egyebkent rosszul írtam, a csaj azért rinyált mert egyszer nem ő fizetett. És egy csaj fontosabb mint egy baratság?
2017. nov. 20. 12:00
 4/7 anonim válasza:
A kapcsolat első szakaszában, az elején egy barátnak el kell fogadnia, hogy a lányé minden idő, a baráté semmi. (Ha ez a pár igénye.) Később ez remélhetőleg beáll egy normális szintre. Te meg csak próbálkozz a srácnál, a suliban, személyesen, élőszóval. Kérj bocsánatot, mondd, hogy elhamarkodott voltál és fontos számodra a kapcsolatotok, de megérted, ha most kevesebb ideje van Rád.
2017. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy nem jogos, de ha te ezt úgy akarod megoldani, hogy a csajt minősíted nem igazán tudlak sajnálni
2017. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A barátod feltehetően hetero, neked pedig nincs pinád. Innentől kezdve mit nem értesz?

Komolyra fordítva a szót: Az ivarérett kor elérésekor a párválasztás kerül előtérbe, és a haverok hátrébb szorulnak a fontossági sorrendben. 40 felé, beérett egzisztenciával és családi háttérrel újra a barátok veszik majd a át a stafétát. Erről nem a barátod tehet. Ha nem tetszik, apellálj Evolúció bácsinál. Ő biztosította ekképpen a faj fennmaradását. (Mellesleg te is ennek köszönheted, hogy létezel.)

2017. nov. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szeva!

Az a helyzet, hogy ezt eléggé elszurtad mert ahhoz a barátságotok még nem volt elég mély a sráccal, hogy minösíthesd a csajàt.

Szóval ez valóban teljesen normális ami történik. Azt tanuld meg, hogy az igazság néha túl éles fegyver egy barátságban ahhoz hogy állandóan használd! Szerintem ha ö a legjobb haverod akkor egyszerűen dobj neki egy üzenetet es mond meg neki hogy “ a legjobb haverom vagy es ne haragudj hogy a baratnödet minösitettem, csak sz@r volt hogy nem talalkoztunk annyit mint regen, de megertem a helyzetet, majd szólj ha lesz idod lógni velem” - ezzel biztositod arrol hogy megerted, varsz ra, a legjobb haverod es elnezest is kertel. Nem feltetlen hiszem egyebkent hogy most ha 15 koruliek vagytok akkor feltetelnül kihasznalasnak szamit ha valakit meghiv kajalni... meghat ugye cserebe este meg meg..hatja a haverod. Szoval neki ez befektetes. Vonulj picit hatterbe. Te leszel az elso akihez menni fog a haverod ha szuksege lesz rad. Azt is tudnod kell hogy ezek a kapcsolatok nem tartanak orokke. Az en legjobb haverom is ilyen volt. Eltunt ha csaj jott a kepbe. En elkuldtem a fenebe, de a rozsaszin kodben nem latott... aztan felev mulva amikor mar unta a csajt akkor jottem en ujra. Ez nornalis sajnos. Egyebkent en nem vagyok ilyen, egyensulyt tudok tartani a kapcsolatom es a baratok kozott. Mondjuk nem tudom mit csinal a srac ha a csaj talalkozik a baratnoivel... egy a lenyeg, a rib..nc minositesevel csak a tavolsag fog novekedni kozted es a haverod kozott, szoval a bocs menjen eloszor. Minden okes lesz ne aggodj.

2017. nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!