Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondhatatlanul idegörlő,...

Elmondhatatlanul idegörlő, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm (nem párkapcsolatbeli), állandóan a korommal csesztet. Pedig alig ér a nyakamig! Egyszer mondta egy másik barátnőm neki, hogy "jajj XY, ezt te még nem értheted!" Én erre elröhögöm magam és annyit mondok, hogy ja! Aztán erre a kis vöröske fölpaprikázza magát, és elkezd csesztetni. (mivel én vagyok a legfiatalabb az osztályból, de ez a magasságra nem igaz). Olyanokat mond, hogy "Mi??!! Már bocsánat, de te csak XY éves vagy! Én már sokkal idősebb vagyok nálad! (Khm.. 1 évvel? R×hadt sok...) Ti hozzám képest csak babák vagytok!!!"

Legszívesebben hozzávágtam volna valamit! Egyben a kis vöröske fejéhez azt, hogy onnan lentről te biztos tudod! Meg egyszerűen el van telve magától!! A legjobb barátnőmnek mondja magát, mikor sz×rt se érdeklem! Mindig egy másik barátnőmre van rácuppanva, mert ő "vicces"! Mert egy évig csak egy humortalan dolgot hajtogat!

Meg sérteget, és így mondja magát a "legjobb" barátnőmnek! Hihetetlen... Hogy mondjam el neki, hogy már nagyon nagyon idegörlő számomra amit csinál? Valamikor utaltam rá, de nem vette a lapot...



2017. nov. 18. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt bejatszik mindkettotok reszerol a kisebbsegi komplexus. Neked az eletkorod miatt, neki a magassaga miatt. O az eletkoraval probal kompenzalni, te a magassagoddal. De mindket tenyezo alacsony mentalitasra utal. Az ove azert, mert tizeneves korban a hajara kenhet ~10 havi korelonyt, a tied meg azert, mert nem attol valsz emberre(!), ha magas vagy. Ugy csak nagyobbat esel. Embernek lenni es emberkent viselkedni alacsonyan is lehet. Az erett gondolkodashoz viszont ido kell. Evtizedek. Nem par honap...
2017. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én értem, de rá nem lehet másként hatni! Ha mást mondok, akkor mindig elkezd nyöszörögni, vagy besértődik, vagy egyszerűen még jobban sérteget, de hogyha egy picit is utalok a magasságra, máris visszavonulót fúj! (volt, amikor nem is önszántamból, és nem is annyira, hogy fölidegesítsem, de mondtam neki valami ilyet. És erre? Egyszerűen arcon vágott!)
2017. nov. 18. 16:35
 3/7 anonim válasza:
Miért hajtogatod mindig a hajszínét? :D Semmi rosszindulat, csak érdekel.
2017. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdés
2017. nov. 18. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok, de akár mennyi is nagyon gyerekesen viselkedtek...az meg, hogy arcon csapja az állítólagos 'legjobb' barátnőjét, mert nem tud uralkodni magán nevetséges és én biztos, hogy nem tűrném...fordulatból adtam volna vissza aztán odamegy ahova akar...hanyagolnám a vele való 'barátkozást' főleg úgy hogy ő nem építi, hanem rombolja az én önbecsülésemet...semmit nem mondanék neki, ha már előtte próbálkoztam vele beszélni erről és nem változott...szórakozzon mással ne az én idegeimet tegye tönkre...
2017. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember ilyen. Van egy idősebb kollégám, az okostelóját még soha sem láttam, mert nem meri elhozni. Amikor telozok mindig mondja majdnem ilyen az ővé is, csak kicsit nagyobb. 😁


Hozzáteszem több telefonom volt 5" és mindig megjegyezte, az ővé nagyobb. Nem szóltam semmit, csak amikor már nagyon gyanús volt, hogy mondja mindig.

Azt mondta Huawei, kérdeztem, milyen, valamilyen Y.


A napokban a szokásos ez enyém nagyobb, tettem egy kísérlet. A lényeg az, hogy természetesen az ő Y valamilyen előlapi kamerája 8!megapixel készít. Az én P8 csak 4MP.


Most ezen sértődjek meg? Csak röhögni lehet a szerencsétlenen.

2017. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom tinik vagytok, és a tinik, kinőve a gyerekkorból, sokszor szeretnek úgy viselkedni, mintha ők nyalták volna csúcsosra a piramisokat. Majd kinövitek.
2017. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!