Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ez a stílusbeli változás?

Mi ez a stílusbeli változás?

Figyelt kérdés
A barátom egy ideje elkezdett néger zenét hallgatni úgy öltözni mint a négerek, még a stílusa is olyan. Valaki el tudná magyarázni hogy ez miért alakul ki emberekben és miért olyan jó?
2018. jan. 24. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd lekopoik róla.
2018. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Egy felnőtt férfinél furcsa lenne, de egy önmagát kereső tininél valószínűleg csak átmeneti dolog.
2018. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemsokára 20 éves.
2018. jan. 25. 00:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos beleragadhat. Rajta múlik. Ha benne marad megéli olyannak az életet ahogy látja és hasonlóak lesznek a következmények.
2018. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha arra a zenei irányzatra(nálunk csak irányzat, Chicagoban meg életvitel) gondolsz amire én, akkor 2012-től mondhatjuk hogy jelen van, szerintem ahogy felkerültek videók a Youtube-ra, onnantól követem őket. Chief Keef, LA Capone(Ő sajnos lövöldözés miatt elhunyt)


Ilyen zenére gondolsz?

[link]


Ezek a tematikák eredetileg a Chicagoi helyzetet vonultatják fel, a valóságot, bandák üzennek a másiknak, pl van olyan szám amiben halálos fenyegetést kapott a másik oldal egyik tagja, és utána be is váltották az ígéretüket, lelőtték.


Nálunk ezekből nem érezni semmit, viszont a zenéjük mindenki számára bír némi mondanivalóval, tőlem nem áll messze egyébként sem mert hip hop is rap vonalon nőttem fel, de az akkori értelemben vett zene csak a médiának és az embereknek szólt ami iparág lett. Ez nem az, ezeket nem adják rádióban, fellépést is csak azok vállalnak akik hajlandóak kiállni a közösség elé, sok bandatagot köröznek vagy börtönben van.

Az évek alatt volt aki nem adott ki a büntetése miatt sokáig egyetlen számot sem, majd egyik napon már a szabadulása napján csinált is egy klipet.

A klipekben nagy szerep jut az utcára, a kézjelek szintén jelentéssel bírnak


Szóval én ezért is szeretem, mert ezek a valóságot mutatják nem a dollár milliomos életet, persze itt is van lóvé de ez másodlagos.

25F

2018. jan. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, hogy bejön neki a stílus, de ha köze nincs az utcán felnövéshez, bandaháborúhoz, lövöldözéshez, miért játssza az agyát? Mint az ovisok kb., mikor eljátsszák, hogy orvosok meg tűzoltók...
2018. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!