Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok a friendzonerol?...

Szusy2 kérdése:

Mit gondoltok a friendzonerol? (fiuk foleg)

Figyelt kérdés
13 éve ismerem a srácot ovis+osztalytarsak vagyunk. Tudom, hogy volt amikor bejottem neki még régen és tudom h jó csajnak tart. Nekem egy féléve már nagyon bejön de nem merem elmondani neki és nem is szándékozom szóval ezeket a tanácsokat hanyagoljátok. Csak arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek mennyire létező dolog a friendzone? Mennyire komoly?

2018. jan. 25. 22:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen,a friendzone egy létező dolog,de szerintem sokan ezt kicsit túlgondolják.Napi szinten találkozom itt hasonló kérdésekkel ahol szomorkodik valaki,hogy a kiszemeltje csak barátként tekint rá és a net is tele van az ilyen memekkel.


Itt vagy mindjárt te kérdező,azt írtad:"egy féléve már nagyon bejön de nem merem elmondani neki és nem is szándékozom szóval ezeket a tanácsokat hanyagoljátok"


Ahelyett,hogy tisztáznád vele az érzéseidet és ezzel magadat kijuttatnád a friendzoneból,akkor lehet hogy elveszítenéd örökre,de elmondhatod,hogy te őszinte barátja voltál.

Ehelyett viszont megmaradsz a háttérben,úgy teszel,mint aki a legjobb barátja,közben meg majd féltékeny leszel az összes barátnőjére és te tudatosan vagy tudat alatt mindig azon leszel,hogy az ő kapcsolatait megfúrd.

Az ilyet hívják hamis barátnak...

Ha engem a legjobb lány barátom így hülyítene évekig,biztos,hogy többé szóba se akarnék állni vele.


Nem a friendzone megléte a baj,hanem azok az emberek,akik ezt tudatosan fenntartják.


22f

2018. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Érdekes... szerintem nem így van, mármint lehet hogy valakinel igen de nálam nem egyrészt legjobb barátoknak azért nem mondanám magunkat, plusz nem rég még bejött neki egy barátnőm és én támogadtam.
2018. jan. 26. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!