Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már az interneten sem tudok...

Már az interneten sem tudok ismerkedni, otthagynak az emberek, már az első pár mondat után, pedig csak a bemutatkozás. Miért? El vagyok keseredve.22/F

Figyelt kérdés
Nagyon szótlan vagyok, nincsenek barátaim, már nem megy az interneten sem az ismerkedés. Mit tegyek?

2018. febr. 2. 19:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A szótlanság már önmagában egy "gond" az emberek szemében, mert nem szeretnek olyannal beszélgetni, akivel igazából nem is lehet, mert alig szólal meg.


Gyakorolnod kell, fejleszteni a szóbeli és írásbeli kommunikációdat.

Tudom, ez nem egyszerű, ha alapból csendesebb típus vagy, és nem is lehet mindig kedved bőbeszédűnek lenni...én is ilyen vagyok. Van amikor van kedvem beszélni, van amikor meg nincs. De minden kapcsolat a beszélgetésekre (is) épül. Eljön majd az idő, amikor szavak nélkül megértitek egymást, befejezitek a másik mondatát, de addig szavakkal kell kommunikálnotok és minél jobban megismerni egymást.


Ennél többet ismeretlenül nem tudok javasolni. Konkrét tanácsokhoz ismernem kellene, hogyan is zajlik nálad egy bemutatkozó beszélgetés, de remélem ezzel is segítettem.

2018. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!