Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy jó barátom elmondta hogy...

Egy jó barátom elmondta hogy szerelmes belém, én meg közöltem vele hogy én meg nem belé vagyok szerelmes. És most megsértődött. Hogy tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszettem neki és most elmondta és én teljesen normálisan elmondtam hogy nem szeretném hogy emiatt a barátságunk tönkre menne. De ő teljesen besértődött. Még el is akart előtte hívni beszélgetni meg fagyizni vagy ilyesmi és most azt mondja hogy nem haragszik, de én tudom hogy igen. Kérlek segítsetek!

2013. szept. 7. 15:23
 1/7 anonim válasza:
buktad
2013. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dugj vele.Azzal kiengeszteled tuti.
2013. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat légyszi! Nagyon fontos nekem!
2013. szept. 7. 16:24
 4/7 anonim válasza:
Legyél vele továbbra is kedves, és mond meg neki h gondolja el magát a te helyzetedbe. ha megteszi akkor megért
2013. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele és mondtam hogy képzelje magát a helyzetembe és megértett. És most újra jóban vagyunk!!! Köszönöm szépen utolsó válaszoló nagyon sokat segítettél imádlak!!! Megmentetted a barátságunkat!!! Tényleg nagyon hálás vagyok!! :D
2013. szept. 8. 23:12
 6/7 anonim válasza:
huh, ennek örülök biztos lesz még nehézség de tarts ki a barátság egy fontos dolog:))
2013. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
férfi és nő között nem lehet barátság. mert ha férfinek nincs senkije és a nőt szereti akkor szexet is akar.
2013. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!