Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után lehet még köztünk...

Ezek után lehet még köztünk rendes fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Volt eddig is egy remek fiú haverom, mindent meg lehetett vele beszélni, nagyon jó tanácsai voltak, és a pletykákkal ellentétben sosem mozdult rám. Sajnos a pasimmal az utóbbi időben voltak gondok, végül szakítottunk, ami nagyon megviselt. Ekkor is a haveromhoz fordultam tanacsért, meghallgatott meg minden, viszont nagyon szeretethiányos időszakom élem és jól esett h valaki ilyen gyengéd velem és aznap este valami oknál fogva le is feküdtünk. Iszonyatos jó érzes volt, de reggel szörnyen szégyelltem magam, ő azt mondta, lépjünk át ezen a kisikláson. 1 hétig ugyanúgy jártunk suliba beszélgettünk de valahogy nem érzem már a réginek. Tegnap délután megint találkoztunk nála, viszont ekkor meg pont ő közölte h nem tudja elfelejteni a múlt heti kalandot...azóta másodjára is megtörtént az eset....mit tegyek? Hogyan legyünk ugyanolyan barátok, mint régen?:(

17/L


2018. febr. 3. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Hát, figyelj... Nem tudom, lehet te is érzed, hogy hiba volt az a két eset. Lehet most fognak majd rossz kommentek érkezni, de én inkább segítenélek téged. Tudom milyen nehéz és rossz érzés lehet... Elhiszem, ebben a korban tombolnak a hormonok és könnyen előfordul az ilyen, ha megkívánjátok egymást, csak egy pillanatra is.

Ígérem, fogok még gondolkodni egy bővebb válaszon, egyelőre annyit tudok mondani, hogy ezen egy komoly, hosszas és őszinte beszélgetés segítene.

Ne aggódj, bízom benne, hogy minden rendben lesz :)

2018. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezt elolvastam és legalább fél évre elvetted a kedvem a nőktől. jézus úr isten borítson be az árokba és öntsön rám cementet. ki kell savaznom a szemem ezután.
2018. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!