Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány osztálytársam és...

Van egy lány osztálytársam és már régen észre vettem hogy többet érzek iránta mint kéne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatom van, még ő segített össze hozni a jelenlegi párommal akivel igen jól megvagyunk. De érzem hogy a barátnőm iránt érzek valamit... nem annyira mint a párom iránt de eléggé furcsa érzés. Kétlem hogy szerelmes lennék belé (volt olyan érzésem hogy az vagyok belé, mivel kb annyira szerettem mint a mostani páromat csak nem mondtam el a lánynak), inkább csak tetszik, a személyisége, a mosolya szinte mindene.. Volt mikor nem beszélgettünk, max köszöntünk egymásnak (vagy még aztsem) mert nagyon össze voltunk veszve, akkor is nagyon hiányzott, és sírtam is.. Most pár hete/napja megint jóban vagyunk, vagyis kezdünk újra jóban lenni, és megint jönnek elő az érzelmeim.. És mivel van barátom, akit nagyon szeretek, ezért nem merem elmondani a lánynak az érzéseimet, mert ha a párom megtudná félek hogy vita lenne belőle...


Azon gondolkodtam hogy majd ha elballagtunk akkor elmondok a lánynak mindent, utána pedig reménykedek hogy többet nem találkozunk, és köztünk marad amit mondtam...



Vagy szerintetek van más megoldás? Mert ha hanyagolom a lányt, akkor "szenvedek" igaz hogy a nap 90%ában barátommal vagyok, akkor eszembe sem jut.. Csak este szokott.. És akkor borzalmas, mert elkezdek sírni és nemtudom elfelejteni, és szinte sírás és fejfájás közben alszok el..

Lehet nem lesz majd sok válasz, vagy szinte egy sem.. De ha valakivel volt már ilyen, az mit tett, vagy mit tudnék tenni?

Köszi előre is a válaszokat :)

15/L



2018. febr. 1. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés! Nem igazán tudom hogy mi erre a jó megoldás, de azt tanácsolom, hogy ha biztosan tudod hogy ő nem viszonozza az érzéseidet akkor próbáld meg túltenni magad rajta mert lehet, hogy kárt teszel a barátságotokban azzal ha elmondod neki az érzéseidet. A meglévő párkapcsolatodról nem is beszélve.

Ha viszont úgy érzed hogy elég közel álltok egymáshoz akkor akár el is mondhatod neki kerek perec és lehet, hogy meg tudjátok beszélni ezt a helyzetet közösen is.

Nehéz helyzet. Sok sikert!:)

2018. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mivel nemrég lettünk újra jóban ezért még nem merném elmondani neki, még azon gondolkodtam hogy nem mondom el aztán valahogyan talán elmúlnak majd az érzéseim..

Barátom annyit tud, hogy régebben "szerelmes" voltam abba a lányba, de már nem.

2018. febr. 2. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk, te biztos vagy benne hogy biszexuális vagy? Tedd fel magadnak a kérdést, a párodat kedveled jobban vagy a lányt?
2018. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen biszexuális vagyok, és ezt akkor "hittem el" magamnak, mikor rájöttem hogy bele szerettem a lányba..

(már nem vagyok belé szerelmes)


A páromat egyértelműen jobban kedvelem, és szeretem is mint a lányt, a párom a jobb felem..


A lányt pedig nagyon nemtudom hova tenni...

2018. febr. 2. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nincs probléma, együtt vagy a pasiddal a lányon meg túl kell tenned magad, valahogy. Hiszen amúgy sem viszonozná amit te érzel iránta...akkor meg nem éri meg.

Nekem ez a véleményem viszont neked kell döntened. Hajrá!

2018. febr. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :)
2018. febr. 3. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!