Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan baratkozzak ugy fiukkal...

Hogyan baratkozzak ugy fiukkal, hogy aztan ne erezzek irantuk tobbet?

Figyelt kérdés
Lehet higy most olyan korszakba vagyok (16 eves ) hogy minden fiura lehetseges baatkent tekintek es emiatt nehez csak baratsagot kialakitanom . Vannak fiu haverjaim de azokkal nem olyan szoros a baratsagom, nem ismerem annyira oket csak ugy tarsasagban elvagyunk, de ha egy fiuval olyan igazi szoros baratsag alakul ki valamiert mindig elkezdek tobbet erezni vagy osszekeverem a baratsagot es a szerelmet. Igazabol ezt nagyon nehez nekem elkuloniteni ha van egy fiu akit szeretek belsoleg (baratilag) es jol erzem magam vele, mindent megtudunk beszelni, es kulsore is jol nez ki es igazabol ugy is bejon es vonzodom hozza akkor ez miert ne lehetne tobb mint baratsag? Marmint en ezt nem ertem hogy ilyen esetben mi valasztja el a baratsagaot es azt hogy kialakuljon valami tobb. Emiatt mar elvesztettem egy nagyon fontos baratomat es nem akarom hogy ujra ez tortenjen. Nemudom hogy ezt hogy tudnam megakadalyozni vagy valahogy mashogy gondolkozni, mert ugy erzem hogy igy sosem lesznek fiu barataim olyan igaziak, ha mindig tobbet kezdek erezni irantuk .Mi az ami alapjan tudhatom hogy ennek csak baratsagnak kell maradnia es nem tobbnek

2018. jan. 29. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Barátkozz velem, nekem úgyis olyan ronda fejem van, hogy tuti nem fogsz irántam többet érezni :D
2018. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A te korodban a fiúk többnyire csak a szexet akarják. Ám az igényesebbek nem szeretik ha egy lány azonnal lefekszik velük. Az olyanokat felejthető történetnek tartják. Szerintem neked még korai is a szexre gondolni. Várhatsz vele még akár 2 évet is. Akkor is csak akkor ha alkalmas partner adódik. Viszont a hormonjaid már dolgoznak, és ha tetszik valaki akkor egyre nehezebb lesz csak beszélgetni. Ha nem akarod, hogy szándékodon kívül megtörténjen amit későbbre tervezel akkor: 1. csak nyilvános helyen maradj ketten,

2. igyekezz lekötni a figyelmedet mással, akár sporttal is.

Ha szép lány vagy és nem vigyázol magadra akkor szétcincálnak a fiúk.

Az nem baj, hogy többet érzel irántuk. Abból lehet baj ha nem tanulod meg szabályozni az érzéseidt

2018. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ez nem ilyen egyszerű. Van aki szerint van barátság fiú s lány között, van aki szerint nincs.


" Férfi és nő. Hogy érthetnék meg egymást? Hisz mind a kettő mást akar - a férfi nőt - a nő férfit. " (Karinthy)


Márai "A gyertyák csonkig égnek" című könyvében azt írja, hogy igazi barátság csak két férfi között jöhet létre.


Szóval amit kérdezel, arra szubjektív vélemények vannak csak. Szerintem nincs barátság a két nem között, és te is ezt tapasztaltad, legalább is ezt írtad.


Haverság. Az lehet!


De barátság majdnem hogy nem. Legalább is két szingli között nem.


De ha a lányokkal barátkozol, a fiúkkal meg párkapcsolatozol, az is bonyodalmakat szül, de h a fiúkkal barátkozol és párkapcsolatozol is, az az általad leírt problémát fogja szülni...mert fordítva is tönkremehet a lány-fiú barátság...hogy beléd szeretnek, és nem te szeretsz a másikba...ugyan ott tartunk..


de hátha vki megmondja itt a tuti-t.

2018. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
69%

Egy idő után lecsendesedik az hogy tetszik :D vagy is nekem mindig ez van. Meg kell egy bizonyos távolság. Illetve ha nem szeretnél többet érezni irántuk akkor engedd el magad teljesen.

Az utolsó mondatodra reagálva, ezt onnan tudhatod hogy hagyod kiforrani a dolgokat:) mert lehet csak egy pillanatnyi fellángolás

2018. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De pl mikor egy nagyon jo fiu baratom elkezd bokolni vagy ilyesmi hogy mennyire szep vagyok meg ilyenek akkor erre egyszeruen nem tudok ugy reagalni hogy ne vegyem valamifele jelnek vagy nem is tudom nyilvan jol esik es egyre tobbet gondolkozok rajta ilyesmi es igy mindig mar meg is van a baj , pedig a fiu reszerol ez nem tobb vsak egy szimpla barati bok volt. Es nemtudom az ilyen helyzeteket hogy tudom mashogy kezelni vagy hogy ilyenkor hogy engedjem el ezeket az erzeseket
2018. jan. 30. 00:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindig szerelme leszel ha: fontos neked + férfiként tekintesz rá + nem gondolsz rá törődéssel, de ha ezek bármelyike nem igaz, akkor nem elszel szerelmes/per elmúlik a szerelem. A te esetedben a legkönnyebb megoldás ha törődéssel gondolsz rájuk (Csak képzeld el, hogy mire lehet éppen szükségük, nem tudsz nem törődni valakivel/valamivel ha figyelembe veszed, hogy szüksége van valamire. Ha nem hiszed próbáld ki, gondolj arra, hogy a telefonodnak szüksége van áramra, és itt a hangsúly természetesen azon van, hogy van valamilyen szükséglete, meg fogsz lepődni, hogy ez milyen irányba fogja megváltoztatnia z érzéseid a telefonoddal kapcsolatban.)
2018. jan. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha szeretek valakit akkor arra törődéssel hondolok minden esetben, ugy hogy neki mi a jo , ezt nem ertem hogy lenne ok arra hogy mashogy nezzek ra
2018. jan. 30. 00:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem arra ok, hogy máshogy nézz rá, ha törődéssel gondolsz rá, akkor csak szeretni tudod (simán), nem lehetsz szerelmes belé, ezért egy jó megoldás ez ha egy barátságban próbálod elkerülni a szerelmet.
2018. jan. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akibe szerelmes vagyok arra tehat szerinted nem nezek torodessel? Neharagudj en tenyleg csak nem ertem
2018. jan. 30. 00:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, amikor szerelmet érzel akkor nem nézel rá törődéssel, nyilván váltogathatsz a két érzés (szeretet-szerelem) között, hiszen gondolom az alatt, hogy szerelmes vagy, nem csak azt érted amikor konkrétan érzed az érzést, hanem az egész időszakot amiben az az érzés a legjellemzőbb, de konkrétan amikor törődéssel gondolsz (nem általában, hanem jelen időben) valakire akkor még ha amúgy szerelmes lennél is, szeretetet fogsz érezni, mert az ebből a szempontból egy erősebb érzés. (gondolom valami evolúciós oka lehet ennek, pl. hogy nem lenne jó ha szerelmesek lehetnénk az utódainkba)
2018. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!