Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden ember gonosz és rosszat akar a másiknak és ha földön fekszik inkább belerúg 2-őt és irigy?

Figyelt kérdés
Valamit kértem ,hogy segítsenek egy feladatlapban és csak lekezelő választ kaptam olyan embertől aki nyilvánvalóan tudott volna nekem segíteni. Nem kértem ,hogy írja le a válaszolat csak ,hogy vezessenek rá. Ellenben más ilyet kér és leírjak neki a válaszolat,de mindegy. Ennyi gonosz válasz helyett inkább már megírhatta volna az egész éves házimat. Sajnos ezt már másodikban is már megtapasztaltam amikor egy kisfiúnak nem volt játéktelefonja és szerette volna az enyémet és én neki adtam. Talán 3 napra rá volt valami magyon undi ebéd meg alma és megkellett enni mindent én meg csak az almát akartam, ezért elvettem két almát a többit meg beraktam az asztalalá. Erre a barátom meg beárult pedig én kedves voltam. (Nyílván a tanárnéni is meglátta volna ,de minek kellett szólni?) Mostmeg ha én súgok valami bioszba egy lánynak akkor leírja de vissza már nem kapok semmit csak nem tudom én sem a választ. De neki olyankor 2 jeggyel jobb mint az enyém!
2018. febr. 4. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki kérem magamnak, én nem vagyok ilyen!! Es Te miért vagy ennyire buta, hogy altalánosítasz?
2018. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert a szüleimen, nagyszüleimen kívül meg senki sem volt jó hozzám ,csak ha volt valami cserébe. De a legtöbb úgy ,hogy adtam valamit és hátba támadt
2018. febr. 4. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A haverod érettlen, hülye és buta. Rá haragszol, nem a világra.
2018. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság: Ne azért tegyél jót valakivel, mert cserébe visszavárod.


(Nem, nem azt mondtam hogy ne tegyél jól emberekkel, és legyél aszociális!)

2018. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek után mit gondoljak? [link]
2018. febr. 4. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Trollok. Te tán nem szoktál trollkodni?
2018. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!