Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha akkora...

Mit csináljak, ha akkora vesztes vagyok, hogy nincsenek barátaim és nincs semmi szociális életem?

Figyelt kérdés
Nincsenek baráraim,nem járok sehova,egyedül edzeni megyek el,ez az egyetlen örömforrás az életembem

2018. febr. 4. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyere lolozni.
2018. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nálam ugyanez van. Ha valaki fdlkeres, az is csak érdekből. :(
2018. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj valamit, sportolj egyebet, olvass. hidd el egy vagy több "barát" nélkül is fel tudja az ember találni magát, le tudja élni az életet.
2018. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Beszélgess az edzőtársaiddal! :) Megszólítod őket és edzés után beültök valahova. A barátsághoz is befektetés kell, mint az edzésen. Idő, energia. Menj velük moziba stb. Nem egy szigeten élsz, ahol nincs senki!

Egyébként ettől még nem vagy vesztes!

2018. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

állj le a hokizással és mozogj olyan helyeken ahol valami közöst lelhetsz az emberekben. Pl az edzés. Lehet hogy váltanod kellene konditermet. Gondolkodj el rajta mihez van kedved és keress rá partnert. Nem egyszerű. Nem mondom. De csináld. Csak csináld.


Nekem is sokszor kényelmetlen, kínos, magányos ez, az. De megyek előre. Majd javul ez.


Az elméd is tisztítsd ki. Meglehet hogy a homlokodra van írva "kövezzetek meg". Arra nem kíváncsi senki!

2018. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!