Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt legjobb barátnőm eljön...

Volt legjobb barátnőm eljön hozzám! (? )

Figyelt kérdés

Kicsit részletesebben annyi, hogy anyu bulit szervez amire egy 20 ember feletti társaságot hív meg. A helyzet, hogy az ő legjobb barátját is meghívta ami még rendben van. A probléma az,hogy az ő gyereke is lehet,hogy jön aki nekem 3 éven keresztül a legjobb barátnőm volt. A kapcsolatunk akkor romlott meg mikor én nagyon rossz időszakom éltem és ahelyett,hogy kiált volna mellettem és támogatott volna rátett még egy lapáttal... ami azt eredményezte,hogy végképp elkerülhetetlen lett volna a depresszióba esésem:/ mind ez 4 évvel ez előtt történt.

Miután elkerültem a környezetből ami ártott nekem egy kicsit jobb lett. Viszont szociális betegségeim lettek. Az említett lánnyal "próbáltuk" újra kezdeni, de ahelyett,hogy mindent megbeszéltünk volna a múltbéli problémákat a szőnyeg alá söpörtük. Aztán gyorsan is külön váltunk. Kb. tavaly ilyenkor beszéltünk legutoljára.

Most pedig,hogy jön (még nem biztos,hogy jön mert rossz szokása, hogy saját kedve szerint él) nem tudom, hogy kéne vele viselkednem. Úgy mintha semmi se történt volna és jó pofizni esetleg figyelmen kívül hagyni a jelenlétét? Ha felhozná,hogy béküljünk engedjek neki? Igazából kicsit félek és össze vagyok zavarodva, ezért nem tudom hogy kéne reagálnom:/

én 16/l, ő 17/l.



2016. dec. 27. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Én megpróbálnék programot szervezni és nem otthon lenni.

Ha ez nem játszik akkor simán figyelmen kivül hagynám. Ha a békülni akar akkor pedig meg mondod,hogy nem. Nektek már nincs közös jövőtök,megpróbáltátok ami nem megy azt nem szabad erőltetni.

2016. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"kiált volna mellettem és támogatott volna rátett még egy lapáttal... ami azt eredményezte,hogy végképp elkerülhetetlen lett volna a depresszióba esésem"


Esetleg ha nem hibáztatnád őt mindenért, és nem lennél ennyire ellene akkor jobb kapcsolatotok lenne...de amúgy ha rajtatok kívül lesz 20 ember ott, akkor nem is kell beszélnetek sokat igazán.

2016. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szimeon ***** válasza:

Köszönj neki. Beszélj vele néhány udvarias mondatot. Ha barátkozik akkor többet. Ennyi.

Pl.:

- Helló XY! Hogy vagy? Mit csinálsz mostanság? Még mindig a ... a kedvenc helyed?

2016. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van,talán tényleg hibáztatom. Lehet ezért nem ment a dolog mikor újra megpróbáltuk. Lehet még régen akkor is az én hibám volt. Százszor átgondoltam és próbáltam máshogy nézni ezt a helyzetet.De egy barát dolga nem az,hogy számítani lehessen rá jóban és rosszban? Hiányzik a társasága, de még ezek után ,hogy ilyen sok időt távol töltöttünk egymástól sem keresett fel sosem. Amikor újra próbáltunk barátok lenni akkor se tett meg semmit se azért,hogy minden jó legyen.

Még ezek után is azt mondom,hogy én is hibás vagyok. Mert nem lehetek benne teljesen biztos, hogy én mindent megtettem.

2016. dec. 27. 12:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:) Mindenkét hasznosnak találtam:)
2016. dec. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!