Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet barátokat szerezni...

Hol lehet barátokat szerezni interneten?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat is meghallgatok.

Linkeket külön megköszönöm :)


2018. febr. 5. 17:28
 1/3 anonim válasza:
Ha valóban interneten szeretnél ismerkedni és barátokat keresni,akkor először is nem árt,ha tisztában vagy az internetes ismerkedés előnyeivel és hátrányaival egyaránt. Gondolok itt arra,hogy esetlegesen valaki másnak adja ki magát (még akkor is,ha nem a te esetedben nem kapcsolatról van szó),vagy egy megbeszélt találkozó alkalmával (ha eljut az egész barátság odáig),átver és nem jelenik meg. Nagyon sokan ismerkednek manapság az interneten,és például instagramon vannak erre specializálódott oldalak is. Megadsz magadról egy rövid jellemzést,amit az adott oldal vezetője kiposztol,és aztán nála tudnak jelentkezni,akik esetleg szeretnék veled felvenni a kapcsolatot. De ezt legtöbben fiatalok (10-14 éves korosztály) alkalmazza,tehát attól is függ,hogy hány éves vagy. Nekem hirtelen ez az egy példa jutott eszembe,remélem azért segít valamit :)
2018. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Grossza vagy mi retek meg ott az Antisocial teenegers. Facen keress rá. privát de bevesznek .
2018. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, én ezzel az "internetes barat" meghatározással, soha nem tudtam mit kezdeni. Számomra a barát olyan embert jelent, akit személyesen ismerek és kölcsönösen számíthatunk egymásra, ha "beüt" valami. Meg persze, kis túlzással, mindent tudunk egymásról.
2018. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!