Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a célja?

Mi lehet a célja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves fiú vagyok és most hétvégén megyek át egy lányhoz (ő is 15 éves) és egyedül lesz otthon. Ő hívott el és mit ne mondjak, baráti a kapcsolatunk. Nem tudom hogy vajon azért hívott el mert többet akar vagy nem. Mondta hogy játszhatnánk (mind2-en “gameerek” vagyunk :D )és aztán nézhetnénk egy filmet. Szerintetek mi lehet a célja? Merjek lépni valamit az ügyben,mert bejön a lány?!

2018. febr. 6. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben még várnék,ne ronts ajtóstól a házba! Lehet csak barátként tekint rád vagy nem akarja tönkre tenni a barátságotokat! Ha ő is akarja hidd el érezni fogod!
2018. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Gumit azért vigyél.
2018. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha _azért_ hívott át, úgyis kezdeményezni fog, hiába lány. Inkább várj, amíg nem ad valami egyértelmű jelet (mondjuk ha elkezd vetkőztetni, az elég egyértelmű), mert különben még ha be is jössz neki mint srác, a sietséggel elriaszthatod. Ráadásul 15 évesen nem mindenki áll készen a szexre fejben.
2018. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!