Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te mit gondolnál olyan emberrő...

Te mit gondolnál olyan emberről, aki másokon keresztül üzenget?

Figyelt kérdés

Válaszolnál az illetőnek, illetve jogosnak tartanád, ha megsértődik, mert nem válaszoltál?


Pl. Adottak felszínes barátok, akikkel nem volt annyira jó a kapcsolatod alapból(bár egy időszakban sokat találkoztatok), majd idővel méginkább eltávodtatok, nem beszéltetek egymással, letörölted a közösségi oldalról.

Egy olyan barátjukon keresztül üzennek (kérdik, hogy mi baj), akivel még annyira sem voltál közeli kapcsolatban, nem beszéltek, ritkábban találkoztál vele.

Olyan kis társaság, akik gyakran kibeszélnek másokat, amivel nincs baj, csak fura, hogy olyan valaki indít erről beszélgetést nekem, akihez szinte semmi közöm.



2018. febr. 7. 13:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Üzenetben kérdezte(ez kimaradt)
2018. febr. 7. 13:47
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem válaszolnék és magasról leszarnám, hogy megsértődik-e vagy sem. Ha akar valamit, akkor kérdezzen meg engem, ilyen passzív-agresszív kavarásokhoz nem asszisztálok.
2018. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Azt nem tudom, hogy ki pontozgat itt le már megintxD
2018. febr. 7. 13:57
 4/17 anonim ***** válasza:
#3 Áh, már megszoktam, hogy itt "like" gombként funkcionál a dolog, nem foglalkozom pontozgatással, neked se javaslom :) Az illetőnek ez az egyetlen öröme az életben, hát hadd legyen meg neki :)
2018. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem válaszolsz egy megkeresésre az elég bunkó dolog.Ha nem akarsz vele beszélni akkor egyenesen közölheted vele de levegőnek nézni a másikat elég érdekes jellemre vall.Nem pozitív értelemben.

Ha bajom van valakivel azt közölni szoktam az illetővel,mint ahogy azt is ha nem kívánatos számomra a társasága e miatt.

2018. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Üzengessen, szarok rá.


Majd ha veszi a fáradtságot meg bátorságot (gerincet?), és VELEM beszél SZEMÉLYESEN, akkor szóba állok vele.

2018. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Üzend meg te is a választ egy nem-releváns személyen keresztülxD
2018. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, ha engem valaki megkeres, hogy "xy azt akarja, hogy..." - akkor "xy" így járt.


Ha annyira ostoba, vagy fél tőlem, hogy odajöjjön hozzám vagy egy tetű ímélt írjon, akkor oldja meg ő maga.


Mostohaanyámnak volt ez a játszmája, hogy bárkivel volt baja, nem neki mondta, hanem üzengetett. Aztán persze meg volt sértődve, hogy kb. leszarjuk.


Felnőtt embernek illik úgy is viselkednie és nem mint a dedós, másokat küldözgetni maga helyett.

2018. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

#6

Igen,mert ez egy több száz km. távolságról olyan könnyen kivitelezhető :)

Az meg,hogy üzenetben keres nem releváns,nyilván abban fog ha nincs egy ideje kontaktotok és nem akar alkalmatlankodni rossz időpontban.

2018. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Ha bajom van valakivel azt közölni szoktam az illetővel,mint ahogy azt is ha nem kívánatos számomra a társasága e miatt."


Megértem a többi részét a válasznak, viszont ez elég érdekes kijelentés. Én egyáltalán nem tapasztaltam olyant sehol, hogy kötelezően közlik az emberek mindenkivel, hogy ki nem kívánatos számukra. De köszönöm a választ, tehát ilyen is van.

2018. febr. 7. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!