Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy internetes barátom,...

Volt egy internetes barátom, akivel több, mint fél éven keresztül naponta többször leveleztunk. Most meg egyik napról a másikra eltűnt, nem válaszol már hetek óta. Miért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így levelezem itt :D:

Esetleg kitiltották, vagy történt vele valami?

2018. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ennek millió oka lehet.


Meghalt, kómában van, megunt téged, elment világ körüli utazásra...

2018. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megunta. A kizárólag internetes barátságok unalmasak egy idő után. Talán nem merte megmondani, ezért csak eltűnt. Vagy lett igazi barátja, akivel inkább élőben eltölti az időt.
2018. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Én két év után sem unom a barátnőmet, akivel csak neten keresztül tartjuk a kapcsolatot, mert Texasban lakik. Nem volt ez igaz barátság, ha csak így lelépett. :( Sehogyan sem tudod elérni? Látod, hogy aktív lenne bárhol?
2018. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet.


Netes beszélgetésekben az a rossz,hogy idővel ellaposodhat.


Én ezért nem szeretek neten ismerkedni és beszélni ha vki messze van és mondjuk a talit sem tudnánk össze hozni.


Annyira mondják,hogy nem távolság függő a barátság,meg vannak akik egy évben egyszer találkoznak. Hát nem tudom.

Lehet az én barátságom nem az igazi, de pl több hónapja már alig beszélek,találkozok legjobb bnőmmel megváltozott ő is,én is. Teljesen más a kapcsolatunk mint amikor minden nap beszéltünk és mondjuk heti 3-4 alkalommal találkoztunk. Szorosabb volt akkor. Érdekes mert mindig volt téma. Most hogy alig találkozunk,beszélünk kb 1 óra alatt megbeszélünk mindent utána néma csend,és már a kínos. Mindenki nyomja a telóját. Velünk is távolság tette,meg hogy párkapcsolata lett,bár inkább utóbbi.

Neten is ez a sablonos na mizu van? és akkor írom semmi dolgozok, az jó én főzök na és kimerült a napi beszélgetés..

2018. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pl. azért untam meg a levelezést egy barátnőmmel, mert mindig csak panaszkodott, egy idő után már szabályszerűen féltem megnyitni a leveleit, hogy már megint milyen szenvedés lesz benne. Úgyhogy szépen ritkítottam a leveleket, majd meg is szűnt.
2018. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy letiltották.Napi szinten jött levél többször,aztán hirtelen eltűnt kb 5 napra,majd a következő héten csak heti 2 levél jött,azóta meg teljesen eltűnt.

Tele van már a tököm ezekkel az emberekkel,nem ez volt az első ilyen eset.Nem is érdemes barátkozni,mert a valóságban is megtörtént ez nem egyszer.

2018. jan. 8. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Az internetes "barátságok", márcsak ilyenek.
2018. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az emberek jönnek, mennek... tartja a mondás. Senkit se vegyél biztosnak az életedben. Fájdalmas, de valós.
2018. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!