Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes egy iskolába menni...

Érdemes egy iskolába menni egy elég jó barátommal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy pénteken tudtam meg, hogy ő is ugyan azt az iskolát jelölte be, mint én és hát ezekről eddig csak rosszat hallottam.

#barát #iskola #yasuomain
2018. febr. 10. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
oda érdemes menni, ami neked a legmegfelelőbb. ha színötös vagy, lehet nem a legjobb bolti eladónak tanulni. barátokat mindenhol tudsz szerezni, tehát az nem szempont hogy a haverod hova megy
2018. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
Én kifejezetten örülnék neki, ha egy barátnőmmel mennék egy új iskolába. Sajnos már átéltem, hogy egyedül kellett egy vadidegen városi iskolába járnom, olyan emberek közzé, akiket egyáltalán nem ismertem. Ott már kialakult egy osztály, egy társaság,a legjobb barátságok, én sosem tudtam beilleszkedni rendesen, pedig négy éve ebbe az iskolába járok... Bár az más, ha mindenki tiszta lappal indít egy olyan helyen, ahol sokan nem ismernek sok mindenkit ;)
2018. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"jó" Meddig? Lesz egy csaja/palija és már le is vagy tojva. Tapasztalat...
2018. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A barátodról rosszat hallottál? Utálod őt? Frusztrál/zavar a jelenléte? Akkor miért barátkozol vele, miért nem keres új barátokat? Ha meg tényleg igazi barát, akivel fontosak vagytok egymásnak, bármit megbeszélhettek, nem neveti ki az egyik a másikat; akkor meg miért nem örülsz inkább neki, minthogy itt sápítozol? :D Nekünk amúgy voltak a középiskolai osztályban is ilyenek , többen is, akik már korábban is jó barátok voltak, és ott a középiskolában sem romlott meg a viszonyuk.

Voltak 3-an egy osztályból

Voltak 4-en egy másik osztályból, de előtte 3-an , de a C-ből átjött mégegy tag hozzánk

Voltak 2-en megint egy másik, de közös osztályból

És még volt egy 2-es kis páros.

Ja és még volt egy kettes páros, akik csak most jutottak eszembe.

És ott is ugyanúgy szerették egymást, jóban voltak. Mondjuk az első 3-asból, akiket írtam, abból kettő ilyen elkényeztetett plázacica volt, a másik ő meg ilyen gondoskodó, állatimádó, ilyen nagyon törődő típus, de ők is jóban voltak. A többiek, a 4-esből nem hiszem, hogy megbeszélték, hogy majd együtt odamennek, különösen a fiú tagot nem gondolnám, hogy összebeszélt a lányokkal, de ők is jól kijöttek nagyon, szerették egymást, tudtak egymással jókat dumálgatni mind a négyen, meg még másokat is bevettek.

2018. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem zavar meg nem is utálom, hanem tökre szeretem, mint egy barát és nem akarom elveszteni, ezért parázok rá egy kicsit. :D És hát nyilván ezért nem fogom kihúzni a sulit csak hát akkor is, ahogy a 3-as írta szerez valakit és utána lehet le se fog tojni :/
2018. febr. 10. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt szempont, h ugyanoda jarjunk az aktualis legjobb bnommel, ugyhogy teljesen mas sulikat jeloltunk, es igy sokkal jobban jartam. Mig vele baratkoztam, mindig be vtam gubozva, csak o letezett, nelkule meg kinyilt a vilag, es egy csomo baratot szereztem :)
2018. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!