Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes kölcsönadn...

Szerintetek érdemes kölcsönadni neki? Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Volt barátom barátnőjének elromlott a telója, és szüksége lenne kb 13.000 forintra, de nem igazán tud kitől kölcsönkérni.

Exemen keresztül ismertem meg pár hónapja, én barátnőmnek tartom attól függetlenül, hogy nem beszélünk neten állandóan, ha 4en elmentünk valahova vagy csak ketten ültünk össze beszélni úgy éreztem tök egy hullámhosszon vagyunk. És jóban is maradtunk miután volt barátommal szakítottunk. Ez valamelyest össze is hozott minket.

Ő és a barátja már nincsenek jóban kb egy hónapja exemmel.

És volt rá példa, hogy a barátja exemtől kért kölcsön egy hétre pénzt (kevesebbet ennél) és exem mégsem adott neki, hiába voltak már több mint 10 éve barátok.

Én ezt felajánlottam a csajnak mikor beszéltük hogy nincs rá pénze, hogy adok kölcsön szívesen.

Ők amúgy barátjával szegényebb csalàdból valók mint én és volt barátom.

A csajnak vannak más és régebbi barátnői is egyébként.

Gondoltam kedves gesztus lenne tőlem, gondolom vissza fogja adni (nem ismerem még igazán mennyire megbízható).

Ő inkább volt barátommal kapcsolatban volt mindig a segítségemre.

Szerintetek jól tettem?



2018. febr. 12. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Kiderül , ha a megbeszélt időpontra megadja vagy kér haladékot és teljesíti igen . De nem kell kötelezően jófejnek lenni senkivel mert kezdik pár ezerrel majd fél milkóval aztán kellene pár órára az autód ...
2018. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Adtam volna én is. Úgy nem lehet élni, hogy senkiben nem bízunk meg, még akkor sem, ha néha csalódunk.
2018. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen! Én is pont így érzem most második válaszoló.

Pláne hogy a kapcsolatom a bizalmam hiánya miatt ment tönkre.:) de úgy érzem változok

2018. febr. 12. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Visszaadta?
2018. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen :D
2018. ápr. 17. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jól döntöttél! :D
2018. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!