Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az iskolában megutáltak mert...

Az iskolában megutáltak mert szakítottam az osztálytársammal. Már felek iskolába menni. Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy osztálytársammal és most szakítottam vele. Nem volt szép dolog, tudom, de nem voltam belé szerelmes. Sokan megutáltak ezért, mert már mielőtt össze jöttem vele volt egy balhé, hogy én csak kihasználnám. Nem így volt, és ezt senki sem érti meg. Nagyon rossz érzés hogy a legfontosabb emberek ellenem fordultak. Nagyon depressziós vagyok. Jövőre új iskolát kezdek, de addig még négy hónap. Nem tudom mit tehetnék mert már minden pillanatban az iskolában sírhatnékom van. És egy barátom sincsen, szinte mindig egyedül vagyok. 15/lány
2018. febr. 14. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hm tipikus tinilány gondok...:'( Sajnos nem tartottad be azt az íratlan szabályt ,hogy osztálytárssal ne gyere össze főleg ilyen fiatalon miközben ha véletlen szakítanátok még 4 év :) És hát látod ezt lett a vége :\ De egyébként sokáig voltatok együtt vaaagy tettél bármi olyasmit amivel kihasználtad a srácot ? Randikon elvártad ,hogy mindig ő fizessen ? Vagy megtett e neked olyasmit amihez neked nem volt kedve ? Mert ha nem.. akkor felesleges ,hogy bármi ilyesmivel is törődj .. És nem csak egy adott osztályon belül lehet barátkozni plusz ha ők ezt nem értik meg ,hogy nem voltál belé szerelmes és ezért szakítottál vele vessenek magukra! Én sem lennék együtt olyan lánnyal aki szerelmes belém de én belé nem. Egy idő után úgy is elfelejtik a srác is rájön ,hogy huuuppppsz még megannyi lány van a világon és el is felejtik a dolgot szeriiintem legalább is .. 15évesen egy ilyen szakításon való rágódás nem hinném ,hogy túlzottan sokáig tartana! Csak kitartást hozzá! Esetleg oszd meg velük is dolgot nyugodtan ,hogy te miért döntöttél így és ha véletlen nem is értik meg vessenek magukra!
2018. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a legjobb az, ha osztálytársaid azt látják, hogy te még az ellenséges magatartásukra válaszul sem leszel velük ellenséges, csak tartózkodóbb. Nem baj ha látják, hogy ez valamilyen szinten szomorúvá tesz.


Jobb érzésű fiatalok egy idő után lelkiismeret furdalást éreznek, ha olyanokkal bunkóznak, akiről érzik, hogy tőlük nem ezt érdemelné.

Persze vannak olyanok is, akiknek az értékrendje súlyosan torzult, ha ők dumálnak rólad a hátad mögött, vagy kiközösítenek azzal ne is foglalkozz.

Ha tartással kezeled ezt a helyzetet, akkor tutira előbb utóbb a sikeresebb fiatalok szimpátiáját (akik nem haragszanak a világra, mert jól érzik magukat a bőrükben) megnyered.

2018. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így igaz ahogy a második írta! :) Kicsit szebben megfogalmazta mint én!
2018. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!