Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak az osztályt...

Hogyan barátkozzak az osztálytársammal ezek után?

Figyelt kérdés
Már 2 éve ugyanabba az osztályba járok de még mindig nincs barátnőm. Régen (vagyis 1-2 éve) odajöttek csomóan lányok barátkozni de én úgymond nem nagyon tettem érte semmit. Nem mertem, mert nincs önbizalmam és féltem tőlük. Nem mentem oda hozzájuk meg semmi, így szépen elkönyveltek ilyen csendes, visszahúzódónak (ami csak azt iskolába igaz) és ezt nagyon nem szeretem. Még most se nagyon merek velük barátkozni, de már kicsit könnyebben menne ha odajönnének. De már nem jön oda senki ugyhogy úgy voltam vele hogy nekem kell kezdeményezni ha akarok valamit, de ha pl. megszólítottam őket akkor alig figyeltek rám. Mit tegyek hogy valahogy sikerüljön? Nagyon béna vagyok ebben, és szeretnék barátokat. Valaki tudna valami tippet hogy hogy kezdjem el úgy hogy jobban megkedveljen az illető vagy hogy szimpatikusabbnak találjon? Normális választ/válaszokat légyszi!

2017. szept. 27. 21:42
 1/2 A kérdező kommentje:
A kérdésnél: *osztálytársaimmal. Bocsi.
2017. szept. 27. 21:44
 2/2 anonim válasza:
Szia! Mennyi idős vagy? Mert ez egy lényeges szempont. Szerintem ha úgy van tegyél ki képet rólad és nem osztálybeli barátaidról mondjuk snapchaten. Aztán menj oda és kérdezd meg hogy mizu velük. Először én is ilyen voltam de én pl. Úgy változtam meg, hogy ültem az udvaron és odajöttek a fiúk az osztályból (hozzáteszem egy zsák krumpli formásabb mint én a 145cm 45kg-mal) hogy menjek el velük beszélgetni mert ők felelsz vagy merszeznek. Annyira jóba lettem velük hogy amikor mezitláb kellet sétálnom 400m-et a kavicson akkor ők is jöttek velem. Próbálj meg olyanokkal barátkozni akikkel egy húron pendülsz. Én is így lettem egy nyifi-nyafi kislánykából szókimondó lány. Azok akik továbbra is taszítanak téged azokat pedig vesd meg te is. Ha ezek a barátok az ellenkező nemből vannak akkor onnan. Nem muszály csak az osztályból lehet az évfolyamodból is. Vagy egy jó barátod barátait. Én így ismertem meg a legjobb baráti hadamat. Konkrétan neki futottam egy fiúnak és hanyatt estünk utána kialakult egy örök baráti társaság pár ember között. Légy merész!! És kitartó❤
2017. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!