Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek miután szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek miután szakítottam az osztalytársammal?

Figyelt kérdés
Szakítottunk es most direkt modon eszre nem vesszuk egymast menekulunk egymas elol meg nem is szolunk egymashoz a pasi szakitott :(
2014. febr. 5. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
minden csoda 3 napig tart...majd elfelejted, ne aggódj
2014. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Egy szívességet nekem.
2014. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha volt szex is kicsit kellemetlen.Hanyadikosok vagytok?

Amúgy csak annyit tudsz tenni,hogy megbeszéled vele,hogy azért még egy osztályba jártok és nem kell ilyen feltűnően kerülni egymást,vége és kész az élet megy tovább.

2014. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos van más is akivel észre sem veszitek egymást, pedig már a kezdetektől egy osztályba jártok. Ha csak közös haverjaitok vannak az osztályban akkor kellemetlen, amúgy viszont kit érdekel.
2014. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Bár ez a "direkt észre se vesszük egymást" elég gyerekes dolog.
2014. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!