Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Butának érzem magam a barátaim...

Butának érzem magam a barátaim mellett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátaim baráti családok gyerekeiből álnák, rajtam kívül egy fiú, és egy lány. Én fiú vagyok. Mindhárman 14 évesek vagyunk, de én butának érzem magam mellettük. Ők tanulmányilag is elég jók, és emugy is szoktak mimdenféle olyan dolgokróp beszélni amiket én nem is értek. Ma délélelőtt (elutaztznk családokkal együtt, nem lógunk a suliból) körülbelül egy óra alatt rakták ki a rubik kockát videó, vagy ilyesmi nélkül, maguktól. Meg nagyon sokat sakkoznak, és hasonló játékok.

Én elég izmos, nagyobb darab vagyok és néha úgy érzem én csak az erőember vagyok. Nm érzékeltetik hogy hülye vagyok, de szerintem néha zavarja őket.

És attól is félek mi van ha összejönnek?

Egyiknek se tetszik a másik, és azt momdják senkivel nem akarnak járni, de mégis mi van ha később összejönnek?



2018. febr. 22. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szoval tetszik a kislány és úgyérzed, sakkosmisi vonzóbb erzsikének mint te.

Játsz vele többet,jobban ismerjétek meg egymást. Vagy keress más havert

2018. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Szeretném elmondani, hogy már így a fogalmazásod alapján is látszik az, hogy korántsem vagy "buta" gyerek... :) Az pedig méginkább megerősíti a véleményemet, hogy te tudatában vagy a (vélt vagy valós, bár szerintem jelen esetben inkább [csak] vélt) "hiányosságodnak", és ezt felismerve megvan benned az igény a változásra... :)


Én egy "okos" megnevezéssel illethető fiút látok, aki elég reálisan látja a dolgokat, és kész a "fejlődésre"... Ha nagyobb mértékű tudás birtokosa szeretnél lenni, annak meglátásom szerint az érdeklődés a kulcsa - kezdj el olvasgatni, kutakodni olyan témákban, amik érdekelnek téged, gyarapítsd a tudásodat ezzel. Olvass könyveket, weboldalakat, fedezz fel dolgokat és kísérletezz! Elég elszántnak és tettre késznek látlak téged ahhoz, hogy ez ne okozzon problémát neked! Hidd el, nem lesz nehéz! :)

2018. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Adom a kettest, tenyleg nem latszol butanak egyaltalan.
2018. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy buta. Az okos, minnél többet tud, annál inkább látja, hogy mit nem tud, ezért butának érezheti magát. Ez a gond a világgal. Az okosak mindenben kételkednek, az ostobák pedig mindenben holt biztosak. XD

Olvass több könyvet, ahogy a kettes írja, illetve sakkoz többet, oldj logikai feladatokat. :)

15/L

2018. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem általánosságban érzem magam butának mellettük érzem magam butának. És az borít ki a legjobban, amikor ők érzik magukat butának.
2018. febr. 22. 22:16
 6/6 Daniella33 válasza:

Velem is ez van, viszont nem ugyanez az helyzet...

Két barátnőm van új suli, azaz gimi, és hat ok szorgalmasabbak miint én. Tanulmányilag, és ez néha zavar. Mert ok próbálnak nem stréberek lenni; meg én próbálok tanulni. Külön külön imádom őket, viszont mikor együtt vannak, olyan szarul érzem magamat. Kitaszított harmadik...

Amúgy a te problémád szerintem egyáltalán nem a tudás. Hanem az hogy tetszik a csak, viszont a majd fiúval van azonos érdeklődési köre. Ami szerintem az elején meg jó, de a későbbiekben nem túl szerencsésss...

2018. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!