Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a barátaim nem írnak...

Ha a barátaim nem írnak vissza, akkor magasról leszarnak?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk barátok, sokat is szoktunk találkozni, mostanában kicsit felgyorsult az életünk, megértem, hogy elfoglaltak, nekem is elveszi az időmet a tanulás és a munka, de nem értem, miért lenne olyan nagy erőfeszítés válaszolni. Mostanában 5-6 napig egyáltalán nem válaszolnak, pedig látom, hogy aktívak még hajnali órákban is. Nem mintha számon tartanám, csak szemet szúr. Bezzeg ha róluk van szó, kell nekik valami, akkor mindig “van idejük rám”. Nagyjából 1 hónapja megy... szerintetek ha tényleg érdeklek valakit, barátok is vagyunk, akkor normális, hogy b*szik válaszolni?

24F


2018. febr. 10. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Talán használjátok a mikrofont a telefonban-beszéljetek...az üzenet az üzenet, ráér...
2018. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megvan mindenkinek a magánélete, hobbija, párja. De lehet hogy szimplán pihenni szeretnének.


Sajnos a mai digitális, mobilos világ rákfenéje, hogy mindenki elvárja a másiktól, hogy azonnal "kéznél legyen".Ha nem írok vissza az a baj. HA visszaírok, hogy most nem érek rá akkor az, hogy lerázom. Ha azt írom fáradt vagyok, dolgom van, akkor jön a faggatózás, vagy a "mi a baj" kérdések.

2018. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, rájöttem, hogy ha számítanék nekik, akkor keresnének, de folyton egyoldalú a barátságunk. ;(
2018. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (már) nem vagy fontos nekik. Mindenkinek van annyi ideje hogy ha valaki fontos azzal ha mást nem 1-2 üzenetet foglalkozzon. Ha 1-2 napig nem válaszol pedig fenn volt, nem hiszem hogy annyira fontos lennel neki. “Mindenkinek arra van ideje amire szánja” .
2018. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Igazad lehet :/
2018. febr. 10. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!