Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem tudok a barataim...

Miert nem tudok a barataim sikereinek orulni sohasem?

Figyelt kérdés
Mindig azt erzem hogy en kevesebb vagyok sokkal, es nekik mindig minden jo jar nekem meg semmi. Baromi nehez eljatszani hogy orulok hogy mar megint csak nekik jo...
2018. febr. 15. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem szereted őket eléggé és mert nem békéltél meg magaddal.
2018. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem ebből az jön le, hogy nem szereted őket igazán. Én is sokszor érzem úgy hogy a barátnőmnek jobban mennek dolgok, mint nekem, de ha örül akkor én is örülök. Kicsit gondold ezt át, hogy mennyire tartod őket a barátaidnak. Úgy gondolom van egy egészséges irigység vagy féltékenység, de ez nem az. Egyébként lehet hogy mások is pont ezt gondolják rólad, úgyhogy szerintem örülj annak amid van és ne a másét nézd.
2018. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretem, de mar nem tudom elviselni hogy mindig az a leosztas h o neki jo, nekem meg az marad hogy gratulaljak nekk, es mar komolyan neha jol esne ha neki se menne minden olyan konynen. De ettol meg csak rosszul erzem magam.
2018. febr. 15. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy legközelebb ha ilyen lesz,megpróbálsz örülni,de valóban örülni! Be fogod vonzani hogy veled is jó dolgok fognak történni.Nem könnyű,de az első a legnehezebb.ha így folytatod mint eddig,úgyanúgy be vonzod magadnak a negatív dolgokat.Próbáld ki,meglátod működik.
2018. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
" ...és már komolyan néha jólesne, ha neki se menne minden olyan könnyen." Az gáz, mert ez így nem igazán barátság. Igaz, legalább rosszul érzed magad ettől.
2018. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként, nem lehet, hogy nem egyszerűen "szemét mázlisták", hanem ők többet tesznek azért, hogy jobban menjen nekik?
2018. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!