Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elbúcsúzzak tőle, vagy inkább...

Elbúcsúzzak tőle, vagy inkább ne terheljem ezzel?

Figyelt kérdés

Kb. fél évem van hátra. Van egy lány barátom, akivel pár éve megszakítottam a kapcsolatot,aztán egy ideje megint beszélünk de már nem annyira mély a kaocsolatunk, mint anno. Neki is megvan a maga baja, így nem tudom, hogy terheljem e még az enyémekkel..

Viszont, ha forditott helyzetben lennénk, akkor én szeretnék tudni róla. Ha elmondom neki az lesz az első, higy találkozni akar majd, de én ezt nem szeretném. Ezért sem tudom, hogy elmondjam e neki egyáltalán.


2018. febr. 24. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el
2018. febr. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele találkozni, akkor szerintem mond el neki később, amikor már tudod/érzed, hogy közelebb van. (Esetleg írd el amit mondani akarsz arra az esetre ha hirtelen történne veled valami.)
2018. febr. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha úgysem vagytok olyan jóban, akkor ne terheld ezzel. Inkább távolodj el tőle, mint ilyenkor köss magad mellé embereket.
2018. febr. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én biztosan elmondanám és fordított helyzetben is szeretnék tudni róla! Hány évesek vagytok?
2018. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!