Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti adnátok neki még egy esélyt?

Ti adnátok neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régen a legjobb barátok voltunk. Aztán megszakadt a barátság, sőt sokszor kitolt velem. Kölcsönkért, nem adta meg, ki akart túrni a közös munkahelyünkről (konkrétan bemószerolt a főnökünknél), lejáratott a közös ismerőseink előtt, pancsernek nevezett, és még sorolhatnám...

Évekig nem is beszéltünk, aztán a közelmúltban kidobta a barátnője. Azóta folyamatosan keresi a régi haverjai társaságát, akiket persze éveken keresztül lesz*/rt, köztük az enyémet is. Más emberektől kéri el a telefonszámomat, másokkal üzenget, hogy menjünk el együtt bulizni, stb. De persze nem mer/akar szemtől szembe állni velem.

Én már nem akarok neki még egy esélyt, mert nem akarom, hogy még egyszer hátba döfjön, és túl sok a negatív emlékem vele kapcsolatban. Mások, közös ismerősök szerint ez hiba, mert biztos megváltozott az évek alatt, és már bánja, hogy gonosz volt velem. Szerintük ki kellene békülnöm vele. Én azonban nem hiszek ebben, és nem bízok meg benne, főleg, hogy mindig is jól értett ahhoz, hogy másokat manipuláljon...



2018. febr. 25. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ezt is manipulációnak érzem részéről, vagy fullra önző és saját magát akarja rendbe rakatni a haverokkal, majd újra lelépni. Én nem adnék neki.
2018. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem. Kutyából nem lesz szalonna. Anno én is adogattam a második, meg harmadik esélyeket, nehogy már lemaradjak valamiről a nagy önérzetem miatt... de nem volt miről :) Az emberek ritkán változnak előnyükre, és akik mégis, azok sem az aljából kerülnek ki általában.

Általában annyiról van szó, hogy a delikvens önző érdekekből játssza az agyát nagyon rövid ideig, aztán visszasüllyed a maga szintjére.

Tudod kinek van erre ideje.

2018. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kiírtad a kérdést, akkor valamilyen szinten hajlandó vagy rá, hogy megbocsáss neki. Én adnék neki esélyt (de túl jószívű vagyok :()
2018. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én adnék neki DE biztos h mégegyazet nem hagynám h kihasználjon pénz stb sőt tovább megyek ha megpróbálná én tolnék ki vele valahogy de az esélyt megérdemli ha pedig tényleg megváltozott elkell felejteni a multat
2018. febr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!