Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a párom mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom mert már nem szerelmes, zajlik a különköltözés. Elfogadtam viszont addig is folyton keresi a testi kontaktust, úgy ölelget és puszil ahogy eddig. Én elutasító vagyok de miért ilyen gyökér?

Figyelt kérdés

Ő hagyott el,pedig 8 évig udvarolt és volt belém szerelmes tini korától mire én megértem a kapcsolatra,és belészerettem.. Mégis ezt teszi, nem akarok tőle semmit. Ne nyúljon hozzám ha nem szeret. Nem vagyok senki játéka. Minden baj neki ha küzdenék az(Mert megpróbáltam helyrehozni de megkért fejezzem be mert nem érez szerelmet) Azóta elfogadtam,elengedtem. Kerestem munkát, interjúra megyek tőle 300 kmre,emiatt jó a kedvem. Erre azt mondja csak idegesíteni akarom,hogy ne lássa a szenvedésem. Nem is szerettem igazán mert ha szeretném nekem is fájna,meg küzdenék. Pedig megtettem. Nem értem miért játszik velem. Nem kaparok foggal-körömmel de elvárnám,hogy ne játszadozzon. Próbálok erős maradni de nehéz úgy,hogy éjjel hozzám bújik és reggel is arra kelek,hogy ölel. Mit tegyek,hogyan viselkedjek?

24 L/29 F.


2018. jan. 10. 07:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Mi a francnak alszok akkor együtt?

31/f

2018. jan. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy hagyja abba a játszmázást és mondja meg őszintén, mit szeretne.
2018. jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
A legközelebbi ilyennél nyomatékosan kérd meg,hogy ne érjen hozzád. Ne aludjatok együtt és redukáld le vele a kommunikációt is. Egyéb esetben ha tovább próbálkozik akkor kérdezz rá miért szórakozik veled. Szerintem csak potya szexre vágyik.
2018. jan. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ölelget és puszil, ahogy hagyod. Azt lehet megtenni veled, amit engedsz. Költözz el vagy menjen ő! Akár ismerőshöz is, amíg a lakáshelyzet megoldódik. Ne kínozd magad tovább!
2018. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Miért alszotok egy ágyban ha nem vagytok együtt? Ha nem szeret miért hagyod hogy ölelgessen? Vállad be a melót 300kmre!
2018. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én sem szívesen alszom vele, de egy kicsi 50 négyzetméteres albiban vagyunk és nincs külön olyan hely ahová elférne egy matrac vagy bármi. A konyhában nyilván nem akarok jó kis betegséget összeszedni azzal,hogy a földön alszom meg nyilván nem is hagyta volna. Együtt jöttünk a fővárosba, nagyon messze lakunk. Én hazaköltözöm de még tart a felmondásom így addig nincs kihez menjek itt. Kértem már ezerszer, és löktem is el. Néz értetlenül,hogy de ha én még szerelmes vagyok miért nem küzdök érte. Hiába mondom,hogy nem futok olyan után aki nem akar engem.
2018. jan. 10. 08:19
 7/18 A kérdező kommentje:
Minden álmom,hogy felvegyenek az interjún. Az fáj neki,hogy látja nélküle is létezem. Nem hagyom,hogy öleljen mert elhúzom magam arrébb megyek de aztán oda jön nyom egy puszit, szeretne megérinteni. Nekem ez nem fekszik. Nyomasztó
2018. jan. 10. 08:26
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Milyen betegséget lehet azzal összeszedni, ha a földön alszol? lol
2018. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tűdőgyulladást pl?

Január van, a padló rohadt hideg. Nem mártír vagyok. Ott alszom ahol lehetőség van rá.

2018. jan. 10. 08:52
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
#8 pl.egy szuper kis felfázást. Kérdező, vedd már észre, hogy nem szakítani akar veled a pàrod, hanem azt, hogy megmutasd, fontos neked. Ez egy játszma. Valószìnűleg elhanyagoltad az utóbbi időben, vagy nem jól éreztetted vele, hogy szereted. Erre ő szakított, hogy majd ha elveszíted, rájössz, milyen fontos neked és kaparsz utána. Üljetek le és beszéljétek át ezt az egészet őszintén.
2018. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!