Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mégis mit csináljak?

Most mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom nagyon megszerettem (de csak barátként), és meg novemberben kezdődött ez a barátság, joba voltunk mindent elmondtam neki és megbíztam benne és kertem tanácsokat is, aztán december végén volt olyan hogy hivasoztunk hajnalig (először volt ilyen) és ez után nem tudom miért de kevesebbet kezdtünk beszélni ma már semmit, de erre van meg egy ok, az hogy anya megtiltotta a facebookot és az instat egy ideig, gondolok egyet és megkérem a barátnőjét hogy irjon neki (mert most több mint 1100km van köztünk költözésem miatt) és irt is neki de nagyon furcsa választ kapott, azt hogy ‘lassan nem tud majd ram irni’ ezt én tényleg nem értettem hogy mit gondolt amikor ezt leírta mert tényleg fura volt, és most félek ezért lehet hogy baj van én meg nem tudom megkérdezni tőle mert csak snapen meg viberen vagyok elérhető ő meg nem tud ott irni, és tényleg akarok neki segíteni bármi van mert tényleg nagyon fontos lett nekem, és rosszul is érzem magam emiatt az üzenet miatt. 13/L

2018. febr. 26. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ezt az egészet leírtad egy mondatban. Értem.

Néha a vessző helyett pont kell. Mindenhova írj ékezetet, ne össze-vissza.;)

2018. febr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!