Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatok haverokat akik...

Hol találhatok haverokat akik eljönnének néha bulizni? 18/F

Figyelt kérdés

Sajnos a mostani baráti köröm nem igazán az a nagy világi életet élők társasága. Én viszont szívesen eljárnék néha bulizni, viszont nincs kivel, egyedül meg nem szeretnék.

Hol kereshetnék/barátkozhatnék erre hajlamos emberekkel? :D

Budapesti vagyok.


2018. márc. 2. 19:24
 1/1 kokohoho ***** válasza:
Ha sikerülne itt, azon nagyon meglepődnék! Hasonlóan a csajozáshoz, minél jobban rágörcsölsz, annál biztosabb, hogy nem jön össze. Azért egy "nesze semmi fogd meg jól", tanácsot mégis adok. Bár nem írtad, de szerintem nincs barátnőd, mert ha lenne, akkor már a társaság sem hiányozna annyira, de párban járva már haverkodás is könnyebben menne. Ha sikerülne odacsapódni egy társasághoz, javaslom, hogy inkább fizess, mint potyázz, de azért lúzernek nem kell lenned,,, ne válj nevetség, esetleg gúnyolódás tárgyává, ne nagyzolj és ne akarj többnek látszani, mint ami vagy, először inkább légy jó hallgatóság.
2018. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!