Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tanárok, oktatók! Ti szeretite...

Tanárok, oktatók! Ti szeretitek tartani a kapcsolatot a tanulóitokkal?

Figyelt kérdés

Gépjárművezető szakoktató vagyok, és ugye a tanulók jönnek-mennek párhavonta. Mindig van olyan tanulóm, akit hiányolok, amikor levizsgázik, mindig mondom nekik, hogy nyugodtan keressenek, de az esetek többségében soha nem hallok felőlük. Nekem jól szokott esni, ha legalább az első önálló vezetésükről beszámolnak, de még az olyanok is nagyon kevesen vannak. Csak én vagyok így ezzel, vagy vannak még, akik szeretnének kapcsolatot tartani?

Van családom, semmi olyan szándékom nincs, csak szimplán vannak, akiknek a társasága nagyon kellemes.



2018. márc. 3. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a régi ofőm mondta hogy ezután is kereshetjük, de szerintem csak én keresem, viszont nagyon jól kijövünk és látszik hogy kedvel és jól eltudunk beszélgetni.

De szerintem a tanárokat is jó érzés tölti el hogy van aki gondol rá, meg felkeresi.

2018. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!