Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tud a két legjobb...

Miért nem tud a két legjobb barátnőm támogató lenni?

Figyelt kérdés

Most telt be a pohár...Van két legjobb barátnőm. Az egyik állandóan jobban tudja hogy én milyen vagyok, mi kell nekem, mit csináljak, mit ne csináljak, ezt egyem, azt egyem. Mindent jobban tud nálam komolyan. A másik meg csak magával törődik. Volt egy problémám amit meg akartam vele beszélni, ezért írtam neki messengeren este. Direkt fent maradtam sokáig hogy meg tudjuk beszélni mert nekem nagyon fontos volt. Aztán írt nekem hogy beszélnünk kell mert van valami amit meg akar velem beszélni. Mondtam hogy oké nekem is lenne valami azért írtam. És mondta hogy ja bocsi nem is láttam azt majd megbeszéljük később. Mintha le se sz@rna. Elegem van ebből. Ráadásul folyton beszól, csomószor megbánt aztán mintha mi sem történt volna. Csak akkor vagyok neki fontos ha kell valami. Mit csináljak? Tisztára kikészülök hogy még a "legjobb barátaim" se képesek támogatni, elfogadni. Bocsánat lehet hogy egy kicsit az indulat szól most belőlem de ezt muszáj volt kiírnom magamból.

17/l


2018. márc. 4. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Senki sem kényszerít, hogy barátkozz velük. Keress más barátokat, akikkel jól érzed magad, nem idegesítenek és megfelelnek neked. Ők ilyenek, miért nekik kéne változni, hogy neked megfeleljenek?
2018. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
De végülis mitől a "barátnőid", ha nem számíthatsz rájuk?
2018. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!