Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért távolodtunk el a legjobb...

Miért távolodtunk el a legjobb fiú barátommal? Nagyon hiányzik

Figyelt kérdés
Hát úgy kezdődött az egész hogy még 4.ben 4 éve egy táborban ismerkedtünk meg egy fiúval akivel utána nagyon jó barátok voltunk szinte minden nap együtt voltunk vele és még a 2 legjobb barátnőmmel és így mi voltunk úgymond egy banda. Másfél éve egy nagyon apró dolgon összevesztünk a fiúval és egy egész évig nem beszéltünk. Hozzáteszem ez pont az azelőtti nyár volt 1-2 éve mielőtt iskolát váltottam (ők mindannyian ide járnak még én elmentem egy városi suliba de még faluban lakok) ugyanabban az évben szeptemberben a 2 legjobb lány barátommal is megromlott a kapcsolat mert már nem beszéltünk próbáltuk helyrehozni de sehogysem sikerült az egyikkel de a másik mai napig legjobb barátom. Na hát a legutóbbi nyáron rámírt a fiú hogy béküljünk ki mert hiányzom neki ki is békültünk és kb 2 hónapig ugyanolyan volt köztünk minden mint azelőtt de neki lett egy barátnője és azóta velem is és a másik lánnyal is megromlott a kapcsolata annyi különbséggel hogy a másik az osztálytársa. Nem biztos hogy a barátnője miatt de elég valószínű mert nagyon féltékeny típus. Hát eljutottunk arra a szintre hogy havonta 1-2 alkalommal beszélünk de nem több és borzasztóan hiányzik. (Az a másik lány nem lényeg ebben a történetben csak így volt egész a történet ja és egy bizonyos ok miatt már egyikünk sincs vele jóban) sajnálom hogy ilyen hosszú de még így sem írtam le mindent

2018. márc. 3. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez rendszerint így működik ellenkezű nemű barátoknál. A lányok akkor is igénylik az “udvartartást”, ha van pasijuk. A fiúk viszont, ha megkapják a “csajos dumaadagot” a partnerüktől, akkor már nincs szükségük a barátnőkre.
2018. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy ennek vége, és ha beszélni is fogtok egymással hébe-hóba, akkor sem lesz olyan a kapcsolat köztetek, mint régen.
2018. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én nem értem hogy miért. Lehet én vagyok hülye,de attól hogy valakinek barátnője van egy 4 éves nagyon szoros barátságot így eldob?
2018. márc. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!