Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberek nagy részének van...

Az emberek nagy részének van legjobb barátja?

Figyelt kérdés

Fiatalok körében legalább is ezt vettem észre, hogy az a ritkább, ha valakinek nincs legjobb barátja, ha nem is sulin belül, akkor gyerekkorból, sulin kívül, környéken tuti van majdnem mindenkinek egy. Nem?

Tudom, hülye kérdés, de gáz, ha valakinek nincs?

Egyszerűen nincs, de nagyon szeretnék egyet. :/



2018. márc. 4. 08:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a testvéreim.

Egy idegenben nem tudok megbízni.

2018. márc. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
általában mindenkinek van legalább 1 ilyen ember de ismerek olyanokat is akiknek nincs ,,szükségük" ilyen szoros barátra hanem inkább sok haverja és barátja van
2018. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tesómmal eléggé különbözőek vagyunk, persze nem látom reménytelennek, hogy a jövőben barátok leszünk.
2018. márc. 4. 08:44
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem sincs. Mert elvesztettem.. Illetve ő dobott el, de az mindegy. Már nincs. És veszettül hiányzik :(

És már soha nem is lesz, mert vele együtt a bizalmam is olyan szinten megrendült, hogy többet nem tudom ugyanazt adni senki másnak, már neki sem. :(

2018. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom, előző, részvétem a veszteségedért. Biztos nagyon nehéz lehet, meg ugye az is, hogy már nem bízol meg senki másban. Meg mindenkit hozzá hasonlítasz, és az az érzés, hogy nem találsz hozzá hasonlót sem... szörnyű lehet.

Én annyira szeretnék egy összetartó kis csapatot, ami inkább olyan lenne, mint egy család, és az se lenne baj, ha kicsit elkülönülnénk a világtól, de mi számíthatnánk egymásra, és ez lenne a lényege dióhéjban.

Túl sokat álmodozom, ez a baj... :D

2018. márc. 4. 10:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, jól látod a helyzetet :) az élet nem ilyen csodás, ahogy azt elképzeljük. Tele van csalódással és a végén rájövünk, hogy csak egyetlen ember van, akire mindig, egész életedben számíthatsz, egyes-egyedül te magad.
2018. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Annyira szomorú, de sajnos igaz ez.

Bár néha úgy érzem, hogy még magamra sem számíthatok. :D

Na mindegy, köszi a válaszokat!

2018. márc. 4. 17:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazából, nekem is inkább csak haverjaim vannak. Olyan nincs, akire bármikor számíthatok, akivel bármit megoszthatok. Ilyenek nekem "csak" családon belül vannak.
2018. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi férfibarátság az egyik legszebb emberi érzelem. Sokszor még szerelmeket is képes felülírni. De a barátok nem csak úgy jönnek. Mint a szerelemben, ebben is neked kell odatenni magadat, neked kell barátnak lenned ahhoz, hogy ő is barátod legyen.
2018. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

És az igazi női barátság? Vagy olyan nincs is? :D

2018. márc. 5. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!