Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek hány barátotok/barátnőt...

Nektek hány barátotok/barátnőtök van?

Figyelt kérdés
Akik nem csak haverok, hanem tényleg, akikkel minden nap beszéltek, segítetek egymásnak, ha kell. Én összeszámoltam, 12 ilyen ember van. Csak az a baj, hogy abból 5, akik tényleg a legjobbak nem itt laknak a közelemben :( Néha úgy érzem, hogy kevés, de igazából nem is az.
2018. márc. 8. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen sincs.
2018. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég sok az a 12, pláne ahhoz képest, hogy nekem jóindulattal van kb. 1. :D
2018. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

szerintem 12 olyan ember senkinek nincs az életében, akivel tényleg feltétlen bizalom, összetartás, szeretet van...

én nem számolom össze, hogy hány olyan ember van, akivel ilyen a kapcsolatunk, mert a minőséget nézem. haverom sok van, igaz barátom jóval kevesebb, de hálás vagyok, hogy egyáltalán egy pár megadatott/adatik.

2018. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2-3 barátom van akikre mindig számíthatok ,többiek csak haverok max.
2018. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Skaiiripa ***** válasza:
2, a többi haver kategória :)
2018. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nyolc olyan ember van az életemben, akiket igazán barátomnak tartok.
2018. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
8 barát, kb 2x ennyi haver és még több ismerős. Viszont senkivel nem beszélek minden nap, nincs rá igényem. A legközelebbi barátaim messze élnek tőlem (most már egymástól is, 8-an 5 különböző országban élünk), így évente maximum néhány alkalommal találkozunk, de hetente-kéthetente-havonta (mikor hogy, kivel hogy) Skypeon tartjuk a kapcsolatot, vagy írunk egymásnak Whatsappon. Van, akivel néha pár hónapig nem is igazán keressük egymást, de ettől még tudom, hogy ha bajban lennék, az első repülővel jönne segíteni és ez fordítva is igaz. Nem az együtt töltött idő és a beszélgetés mennyisége határozza meg számomra a barátságot, hanem az, hogy tényleg bármikor számíthatunk egymásra.
2018. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Aki azt irja, hogy neki nincs! Es szerinted te nem nyitsz felejuk, vagy te igen, de ok nem? Vagy csak haverjaid vannak? Amugy ne aggodj, biztos lesznek idovel :)
2018. márc. 8. 17:53
 9/18 anonim ***** válasza:
Nincs senki ilyen személy körülöttem.
2018. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nem a mennyiség, hanem a minoseg a fontos :)
2018. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!