Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy szinte már...

Miért van az, hogy szinte már az élet rendje, hogy a régi barátok eltávolodnak előbb-utóbb vagy rosszabb?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést láttam már ezzel kapcsolatban de sose gondoltam hogy nekem lesznek ezzel gondjaim. Általános 2.óta tartanak a haverságaim de így 12.végére kihűltek,vagy rosszabb,a másik fél megváltozott és emiatt már csak nyűg az egész,vagy nem is beszélünk.

Sorjában hulltak ki,nyáron egy lány haverom akivel szintén általános legeleje óta hülyültünk hagyott faképnél,ez nagyon fáj még mindig,utána osztálytárs haver aki mintha a 12. megkezdése miatt begolyózott volna és egy másik akivel ritkán találkoztunk de sokat írogattunk.

Úgy érzem,hogy csak egy igazi maradt.


2018. márc. 10. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Az ember folyamatosan változik, ti pedig különösen ebben az időszakban vagytok, ahol ez törvényszerű, szóal sajnos nem meglepő a dolog.

Napi szinten történik valami az életünkben ami vagy pozitívan, vagy negatívan befolyásolja a személyiségünk, persze, hogy könnyen megszakadnak kapcsolatok, hiszen két ember pár hónap alatt elmehet két, egymással teljesen ellentétes irányba.

2018. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos már engem sem keresnek az általános iskolai barátnőim. Pedig ballagáskor bizonygatták, hogy találkozunk majd, ne aggódjak, olyan lesz minden, mint volt. Aha, persze. Sokáig én kerestem őket, az egyik lány szó nélkül lepattant és nem válaszolt nekem, amikor írtam. A másik lány velem jött egy gimibe, eleinte még beszéltünk a folyosón, de így 12. vége felé már rám sem néz, és hiába kértem, hogy találkozzunk, nem ír semmit. A harmadik lányról pedig ne is beszéljünk. Vele találkoztam egy évben egyszer, rendszerint nyáron, de tavaly november óta nem válaszol nekem, úgy, hogy előtte ő akart találkozni. Már belefáradtam, hogy mindig csak én gürizek, ők meg nem tesznek semmit. Szerencsére a gimiben lett egy nagyon jó barátnőm, meg úgy általában jó a viszonyom a többiekkel, remélem, velük másképp lesz.
2018. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Ez ismerős. Én is írogattam már nekik nem egyszer ilyen szervező szerepben, de mintha sz.rba se vennének úgy csináltak.

A csajjal úgy volt,hogy év közben ő izélt engem,hogy menjek korcsolyázni vele meg mit tudom én,de ha én hívogattam,nyáron ugye amikor végre ráérek meg nem vagyok hulla, akkor mintha nem is ismernénk egymást..Nem bántottam meg őt semmivel,még volt,hogy direkt maradtam a suliba valami random plusz órán,hogy bevárjam és együtt mehessünk haza.

Másik havert meg próbáltam győzködni,hogy jöjjön el az after partynkra,akár állom is neki a jegyet,de még ő kezdett el flegmázni nekem.. Hát jó mondom elnézést,azóta se beszélünk

2018. márc. 10. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, változik az ember. Más lesz a jelleme, érdeklődési köre, más lesz a napi beosztása. Az is lehet, hogy szimplán talál olyanokat akikkel szívesebben tölti az idejét.


Főleg az ilyen "írogatás" tud kifulladni. Mivel mindenki éli a maga életét, jön-megy, élményeket szerez. És ezek mellett a gép előtt lenni csak nyűglődés.

2018. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!