Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak a 72 kilós barátnő...

Mit mondjak a 72 kilós barátnőmnek, ha az ölembe akar ülni, de én ezt nem akarom?

Figyelt kérdés
Pl amikor tesi órán már nincs hely, odajön hozzám és az ölembe ül. Az a baj, hogy én több mint húsz kilóval kevesebb vagyok, mint ő és nem bírom el. Fáj. Hogy mondjam neki kedvesen hogy ne üljön rám? Hogy valami magyarázat szerű is legyen benne?
2018. márc. 23. 05:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Finoman mozdítsd a térdakácsaidat (mindkettőt) egy irányba, és ahogy eldől a lábad, a dagadék elborul oldalra, és amikor a földön ül, mond neki, hogy "nem bírlak el, sry".

Ezzel nem bántod meg, hogy lekövérezed (ami nyilvánvaló, mégis hazudozós lány maradhatsz), de nem is szakad össze a lábad...

2018. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"És az a legrosszabb hogy nem csak ül, hanem még mozgolódik is. Sokat"


Lehet, hogy a valóságban fiú vagy??!

Kis perverz...

2018. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Neeem nem vagyok fiú😂 csak rossz érzés, hogy alapból nehéz, és ahogy mozog (nagyon csontos a feneke) olyan érzés mintha el akarná törni a csontjaimat. Extra fájdalom😅
2018. márc. 25. 10:31
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Figyelj,nem akarlak megbántani,de ha egy ilyen kis problémát nem tudsz kezelni akkor eleg nagy bajaid lesznek az életben...
2018. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Akkor maradj mindig ilyen konfliktuskerülő mulya, és ne csodálkozz, ha a nálad élelmesebbeké lesz minden.
2018. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy vmi életre való :D


Mond meg,hogy Petra légyszíves ne ülj az ölembe,mert nehéz vagy nem bírlak el. Ha pedig nem tesz semmit próbálj fel állni,lökd le magadról. Én barátnőm is csinálta. igaz köztünk max 10 kg különbség volt,de nehéz volt. Én mondtam,hogy nehéz vagy és ne üljön az ölembe.


Ha ennyit nem tudsz mondani,tényleg problémák lesznek az életbe!


Én is nagyon konfliktus kerülő vagyok. De azért ha vmi már nekem fáj,kényelmetlen akkor szólok!!

2018. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válszokat! :) Azért írtam ki, mert ebben sz iskolában új vagyok még, és nem tudom mit mondjak a frissen szerzett barátnőmnek, hogy ne keltsék rossz benyomást.. de ezek szerint minden ok ha csak szólok neki, hogy nehéz :)
2018. márc. 25. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!