Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek sem baratsag az...

Szerintetek sem baratsag az ilyen, vagy csak en dramatizalom tul?

Figyelt kérdés
Van 2 baratnom,mar elegge regota ismerem oket,es regebb tartottam is a kapcsolatot veluk... Az en hozzaallasom ugyan nem valtozott,de amiota az egyik haza jott Angliabol,es itthon vallallt munkat,alig keres..es ami a legszarabbul esik ha en irok neki,akkor megnezi,es sosem ir vissza 2 napokig...majd arra fogja,hogy hat neki munkaja van,es nem az az elso dolga ha haza er sem,hogy mindenkinek valaszoljon... Pedig amig Angliaban lakott(2 evet) napi szinten irt...es hiaba vagyok egyetemista,es hiaba vannak nekem is oraim,mindig keritettem alkalmat hogy valaszra meltassam.... A masik baratnom pedig szinten egyetemen van egy masik varosban,es amiota O is egyetemre jar,csak akkor keres ha valami nagy lelki dolog tortenik vele...

2018. márc. 24. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem barátság.
2018. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Az első barátnőd nagy eséllyel inkább össze van zuhanva, gondolom sokkal többet kell melózzon, kevesebb pénzzért, szorong, stb, inkább segíts neki!
2018. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló a szituáció.

A másodiknak abban igaza van, hogy pl. meg is lehet zuhanva a lány. De ha elzárkózik, hogyan lehet segíteni?

Szerintem hagyjad rá kérdező, keres, amikor keres, ebből ki fog derülni mennyire gondolja komolyan. Mikor jött haza amúgy?

2018. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 eve,es kb egy fel eve hogy igy viselkedik.Tobbszor talalkozunk amikor haza jott.

Irtam neki tobbszor is az utobbi idoben,es aztan lattam hogy elolvasta es nem ir... aztan szova is tettem hogy mi ez a viselkedes,es akkor mondta hogy munka kozben nem tud valaszolni,es amikor haza megy hulla faradt...tusol es fekszik is le. Pedig sokszor volt hogy lattam hogy fent van fbon,komentel,megoszt egy csomo mindent,es akkor nekem meg nem ir vissza.. Aztan erre meg az volt a valasza,hogy egy megosztaskor nem kell koncentraljon,es 2 mpbe kerul...:/... furcsa,mert mindig O volt az aktivabb,es az az ember aki tobbet keresett

2018. márc. 24. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok pasiként. Szerintem adj neki egy kis időt. :)
2018. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En adok :) nem akarom ignoralni ez miatt...csak furcsak viselkedik
2018. márc. 24. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ennek vége :(
2018. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez lett egy haverral. Addig kerestük egymást kölcsönösen 2 éven át aztán hirtelen nem válaszolt, minden ok nélkül. Erőlködik, ha ráírok, meg ilyenek. Én hagyom ilyenkor, kicsit hadd pihenjen rá. Személyesen megbeszélem majd vele, ha netán véletlenül összefutunk. Ha nem jutunk dűlőre, akkor meg búcsút kell venni sajnos. Ez ilyen... :(
2018. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!