Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A dán emberek tényleg barátság...

A dán emberek tényleg barátságtalanok? Meg azt hallottam hogy a kelet európaiakat nem tartják sokra. Igaz ez? (Ugyanez a helyzet svédekkel norvégokkal)?

Figyelt kérdés
Szerintetek is lenézik a magyarokat?
2018. márc. 25. 00:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
eszembe jutott még valami. jártam kint hojskoléra is. aki nem tudná, az egyfajta bentlakásos iskola. ott ettünk, laktunk, aludtunk. evéskor SOSEM ültek le ahhoz az asztalhoz, aminél én ültem, ha elsőnek ültem le valahova. Mindig kihagyták azt az asztalt, inkább tömörültek máshol, de hozzám max. külföldiek ültek oda. Csak akkor ettem dánokkal, ha kb. utolsónak ültem oda egy megmaradt üres helyre egy "dán" asztalhoz.
2018. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
engem nem érdekel ki mit mond mondhat bármit a svábok mint etnikum beleértve a svájci német svéd dán finn holland észt ír anglikán gyarmatosító-amerikai ausztrál emberek egy részét mindig is egy bunkó képmutató utálkozó aggresszív gyilkos közösség volt és az is lesz. folyamatosan háborúztak még izlandért is a vikingek mert ott nincs SEMMI de még az is kellett nekik - a saját fajtájukat is lemészárolták régen és a gyarmatosító nép a mai napig hasonló mint régen gyűlöli a másságot, gyűlöli a déli keleti "hordákat" felsőbberndűnek képzeli magát mert a fél világot lemészárolta és nyomorba döntötte a középkorban amiért most jobban élnek mint a világ többi része: rabszolga sorba döntve Indiát és éhhalálba kergetve többmillió ártatlan civilt ma is rabszolgaként tekint mindenkire aki nem sváb EBBE A DÁNOK IS BELETARTOZNAK A SVÁB ORSZÁGOK EMBEREI KÖZÖTT NINCS SOK KÜLÖNBSÉG kiírtották Amerikát, fél Afrikát, Ausztráliát, India egy részét, fél Ázsiát és a környezetszennyezésük kiírtotta az élővilág hatalmas részét. A négerek nem folytattak gyarmatosító hadijáratokat. Nem migráltak Európába AZ EURÓPAI EMBER ÉRT ELŐSZÖR AFRIKÁBA ÉS NEM FORDÍTVA! most azon hőbörögnek miért merik ugyanazt a négerek megcsinálni mint a svábok. Gonosz népcsoport még a saját tagjaiban sem bízik. A vikingek is hódítók voltak sorba ölték a népeket. Nemcsak barátságtalanok de GONOSZis a sváb.
2018. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
a 8 as választ olvassátok el kétszer és adjatok neki egy zöldet mert igaza van.
2018. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hmm....akkor elég gonosz emberek a dánok ezek szerint..én nem is tartom őket embernek ha tényleg ilyenek...a kutyámba több szeretet van (Husky) :)
2018. márc. 25. 14:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Osztrák munkatársam bátyja 20+ éve él Dániában, dán felesége, gyerekei vannak, de még ő sem tudott teljesen beilleszkedni. Minden évben hazajön (egyedül) 2x1 hétre Bécsbe, mert különben saját elmondása szerint már felkötötte volna magát. Egyébként szakács egy elég jó helyen.
2018. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha képes vagy a tudtukra adni, hogy te magyar vagy, egy ungarsk, nem pedig fél Európa multikultúrális keveréke, akkor hidd el, hogy több leszel a szemükben. Nem Hitler reinkarnációk, de állam-összetartás elvben nevelkedtek, és nagyon jól tudják, hogy mi zajlik itt az ő virágzó országukhoz képest.
2018. márc. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!