Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet barátkozni?...

Hogyan lehet barátkozni? Írnátok módokat, ötleteket? Pl. Helyszín előben és neten is

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Borton
2018. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kollégium.
2018. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kocsma, szórakozóhely település méretétől függően. Légy mindig önmagad, bízz magadban, készülj fel rá előtte lelkileg és csak érezd jól magad. Vagyis próbáld, ha beindul a hangulat utána úgy is jól fogod érezni magad.
2018. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Add magad és mosolyogj sokat, a pozitiv embereknek hamarabb megnyilnak.

Szórakozóhely, park (kutyasétáltatás), fitness terem, suli, munkahely nagyon alkalmasak erre.

2018. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első körben nagyon nagy őszinteséggel tedd fel magadnak a kérdést: Miért szeretnél barátkozni? Milyen embereket, kiket szeretnél magad körül látni?


Ezt muszáj magadnak megválaszolnod.


Más a bulihaver, más egy edzőtárs, más egy lelkitárs, akivel mélyen el tudsz filozofálni stb stb stb.


Amúgy a barátkozás nem egy kimódolt tudatos cselekvés. Nyitottnak kell lenni és be fogod vonzani.


Nekem párszor újra kellett építenem baráti és ismerősi kapcsolataimat.

Csak pár dolgot mondanék: lerobbant kocsival egy srác, kifogyott az üzemanyaga. Vittem neki, 20 éve jó barátok vagyunk.

Autós találkozókat szerveztem az ezredfordulón. Porsche márkaklubot tulajtársakkal. Nagyon jó kis csapat lett.

De később pl munkahelyi és üzleti kapcsolatokból is lettek kellemes kapcsolatok barátilag.


Ma meg már, 40en túl rájöttem, hogy csak a minőség számít nem a mennyiség. Engem spec többen keresgélnek és hívogatnak, mint amennyi találkozói felkérésnek eleget teszek. Elvagyok magam. Pedig nincs pillanatnyilag párkapcsolatom sem. Nem voltam sosem az, hogy na van phuntzee akkor letojjuk a haverokat. Sajátos az értékrendem, de igazságos. De a legfőbb: tudatos.


Ezért mondtam, magadba gondold át mit akarsz. Legyen kivel iszogatni vagy partyarcozni, vagy edzőterembe járni. Netán mélyebb, komolyabb eszmefuttatásokra kellene partner, stb.

2018. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!