Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az oka annak ha valaki már...

Mi az oka annak ha valaki már nem akar barátkozni pár év után?

Figyelt kérdés

Egyre leritkultak a találkozások nem direkt. Adtam egy telefonszámot de nem hívott fel. Én nem változtam különösképpen.

20L


2018. márc. 10. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Lusta ahhoz is, hogy elmondja, már nem akar találkozni veled. Az, hogy "nincs időm, annyi dolgom van" csak kifogás. Nekem is vannak, pontosabban voltak ilyen barátnőim.
2018. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Van, hogy két ember csak úgy eltávolodik egymástól. Sok esetben én sokszor azért voltam jóban emberekkel, mert ugyanabban az élethelyzetben voltunk, így volt miről beszélgetni, és minden nap láttam őket (pl gimis osztálytársak). Aztán érettségi után mindenki másfelé mentem és átértékelődött, melyik barátság az, amit meg is akar az ember tartani.


Másrészt meg lehet, hogy te nem változtál, de ő meg igen, és más típusú barátokra van szüksége, más típusú emberekkel érzi jól magát. Ezt ne vedd magadra, ebben a korban nagyon gyakori, de még később sem lesz szokatlan.


Nekem is vannak olyan barátnőim, főleg a gimiből, akikkel ma már egyáltalán nem beszélek. Nem azért, mert nem szeretem őket, de egyszerűen megszakadt a kapcsolat akármilyen okból. Olyan is van, akitől azért távolodtam el, mert rájöttem, hogy más típusú emberekkel szeretném körülvenni magam, és x éve sok közös volt bennünk, de most már nincs.

2018. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!