Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is kicsinyes...

Szerintetek is kicsinyes vagyok, mert nem engedem haveromat be a kocsiba mert mindig bevágja az ajtót?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást. Közel is lakunk. Eddig mindig jött velem suliba ha kocsival mentem. De nem képes leszokni arról hogy olyat odaqrjon az ajtónak mintha azt akarná hogy a másik oldalt jöjjön ki. Fél éve kérlelem hogy figyeljen oda. És ma betelt a pohár. Most egy jó darabig nem ül be hozzám. Ha megyünk valamerre akkor is ezentúl jön utánunk BKV-val vagy ahogy akar, leszrom.

És még ő van felháborodva. Erre a többiek meg elkezdik nekem hogy ne kicsinyeskedjek már, ez csak egy tárgy. Jah, csak nem ők vették és tartják fenn. Ha vesznek saját autót akkor kiváncsi lennék mit szólnának ha én bsznám be mindig az ajtót. Vagy akkor se kicsinyeskednének? A fszért nem lehet tiszteletben tartani a másik kérését, ha már viszik a seggét. El se tudom mondani hogy felhúztak. Most egy jó darabig gyalogolnak.


Szerintetek jogos a felháborodás vagy túlreagálom?


2018. márc. 28. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Én ezentúl úgy engedném be az autómba hogy becsuktám utána saját magam az ajtót. Szerintem egy idő után nagyon gáznak érezné és talán tanulna a dologból
2018. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Én sem engedném be, ez van. Az én autóm, én dolgoztam meg érte, azt akarom, hogy szolgáljon is még sokáig.

Volt akinek már én is beszóltam, pár alkalom után, hogy ha nem tudja csendesen akkor többet nem utazik velem. Azóta be tudja tenni normálisan.


Ha haverod nem képes rá, akkor ne cipeld, a többi havernak meg megmondhatod, hogy akkor vigyék a saját kocsijukkal.

2018. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Sokan kényesek erre, ha csapkodják az autójuk ajtaját.

Ha ilyen lökött, hogy sokadjára sem tartja tiszteletben, akkor így járt.

Egyébként nem reagálod túl, ne mérgelődj.

Viszont a helyedben nem gyalogoltatnám őket, mert örökre elveszíted a haverságot velük. De ez csak az én véleményem.

2018. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Jogos,be ne ereszd azt a parasztot többet!
2018. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A legidegesítőbb hogy volt amikor úgy éreztem szándékosan csapja be izomból, bosszúból mert szóltam.

Ennyi volt. Többet nem utazik benne. Most elég volt. A többinek meg megmondom hogy vagy ők is odafigyelnek, vagy nincs több fuvar.

2018. márc. 28. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
3-as vagyok. Én is ezt tenném, ezért is írtam, hogy legalább a többiekkel ne csessz ki, mert akkor magaddal is ki fogsz. Haverok nélkül nem olyan jó. Írom ezt lányként. :)
2018. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Más kérdés, hogy kell olyan haver aki nem tiszteli a haverja tulajdonát?

Mert teljesen mindegy, hogy autó vagy más, de szerintem olyan haverra nincs szükség aki csak kárt okoz.

2018. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem teljesen igazad van, ráadásul türelmes is voltál, sok ember már az első pár alkalom után megmutatta volna, mi merre hány méter. Te még fél évet vártál, ha ennyi idő alatt nem tudott leszokni a csapkodásról, akkor utazzon szépen busszal. Ott olyan úri dolga lesz, hogy még be is csukják utána az ajtót, nem kell holmi csapkodásra odafigyelnie.
2018. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 HomonyiFanny válasza:
0%

Én egyetértek, hogy nem furikázod a haverodat ezek után, elég gázul viselkedett.


Ha amúgy nem akarod megszakítani a barátságot, akkor talán érdemes hagyni pár hetet/hónapot BKV-zni, utána adni még egy esélyet, és felajánlani, hogy szívesen elviszed, de csak ha nem csapja be az ajtót. Amint mégegyszer megteszi, véglegesen viszlát!

2018. márc. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen rosszul látod a helyzetedet, sok itteni hozzászólóval egyetemben!!

Ugyanis ez NEM egy baráti kapcsolat volt, csak te hitted annak.

Te egy balek "ingyen-fuvarszolgáltató" voltál akit kihasználtak, és maguk között -nagy valószínűség szerint- csak úgy emlegettek, hogy "mikor jön már meg a sofőr?".

EZ NEM BARÁTI KAPCSOLAT !!

2018. márc. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!