Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm bajban van. Mit...

A barátnőm bajban van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nemrégiben elkezdett találkozgatni egy sráccal. Nekem is van barátom szóval ne higgyétek hogy a féltékenység beszél belőlem. A barátnőm a legvidámabb lány, akit ismerek mostanában mégis nagyon komor a hangulata. Pár napja együtt tévéztünk amikor hirtelen sírni kezdett és elmondott nekem egy csomó dolgot. Azzal kezdte, hogy nem szereti a barátja baráti körét mivel elég balhésak. A pasi iszonyatosan féltékeny típus ha egy másik fiúval látja beszélgetni, akár napokig nem beszélnek persze egy hatalmas balhé után. Természetesen a csávót egy csomó lány veszi körül a baráti társaságnak köszönhetően, de amikor ezt a barátnőm megemlítette neki akkor csak leintette. Aztán jött még néhány dolog majd rátért a legdurvábbra. A srác sok mindenben erőlteti amit eddig sikerült hárítania de azt mondja nem tudja meddig lesz rá képes mert amikor "lepattintja" van hogy napokig nem beszélnek közben meg rakja fel a buli fotókat a Facebookra meg Instára különböző lányokkal. Mikor mondtam neki hogy szakítson azt felelte hogy nagyon szereti. Engem mindig megijesztett az illető. Nem tudom mit tehetnék ezért kértem a segítségeteket. Ti mit tennétek/mondanátok a helyemben?

2018. márc. 30. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom, őszintén, de szakítania kell...ha vele marad, csak mélyebb sebet ejt...most kell elfojtani
2018. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus bántalmazó kapcsolat, nézz utána, mit jelent ez. Lelki segítségre van szüksége, hogy mielőbb ki tudjon lépni ebből a kapcsolatból. Bátorítsd, beszélgessenek sokat.
2018. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*beszélgessetek
2018. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az az igazság hogy mióta kibukott bele a dolog azóta nagyon zárkózott lett velem. Ha csak megközelítem a témát vagy témát vált vagy közli hogy dolga van és lelép. Nem szeretném ha a fiú rávenné valamire amit nem akar. Mit tudnék tenni hogy felhívjam a figyelmét a veszélyekre? Nem szeretném ha ez a kapcsolat határozná meg a későbbi kapcsolatait.
2018. márc. 30. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elzárkózik, nehezen tudsz bármit tenni, pedig nagyon nagy szüksége lesz nemsokára rád, lelki támaszként.

Sok mindent nem tudsz tenni, várnod kell. Ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű, de sok sebet ejthet az önbecsülésén.


A leírásod alapján a fiú nem szereti. Nem féltékeny, hanem uralkodni akar felette. Remélem, nem megy túl messzire az uralkodni vágyásban.....


A szüleinek jelezheted a problémát, de ez is rizikós. Egy életre megutálhat a vélt árulásod miatt. Bár ez még mindig kisebb baj, mint a közelgő lelki terror, amiben nemsokára találhatja magát a lány, ha nem tudja józanul mérlegelni a kapcsolatának lehetőségeit.


Tudom, szerinted én könnyen írom le ezt, de hidd el,hogy nem. Sok jót nem látok ebben a kapcsolatban. Láttam elég sok ilyen embert és kapcsolatot, van összehasonlítási alapom. De remélem, tévedek.

2018. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gondolom úgy hogy könnyen írod le. Nagyon köszönöm a válaszodat. A szüleire már én is gondoltam de még nem mertem meglépni ezt a lépést.
2018. márc. 30. 23:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, én lassan nyolcadik! éve nézem, ahogy a hülye, fx pasija építi le teljesen a barátnőmet. :(


Ezerszer mondtuk neki, hogy dobja ki, de már annyi önbizalma sincs, mint egy törpének. Elhiszi, hogy ő a hülye a pasinak igaza van mindenben vele kapcsolatban, stb.


Hagyjuk, majd talán megjön az esze, de 23-29 éves korát - eddig - totál elcs.szte.

Fogyott csomót, sír rengeteget, de nem hagyja ott azt a tulkot. :(

2018. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hali!Velem beszélhetsz,irj rám,van tapasztalatom ilyen téren!
2018. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!