Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaid?

Miért nincsenek barátaid?

Figyelt kérdés

Főként huszonévesektől kérdezném, miért nincsenek barátaid?


Nem is szeretnél barátokat?



2018. márc. 30. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Mert nihilista vagyok.
2018. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
introvertált vagyok, ha úgy adódik akkor barátkozok de ha nincs rá alkalmam akkor se esek kétségbe
2018. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Introvertált vagyok, mindenkit taszítok.
2018. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem vannak.
2018. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Mert amolyan magamnak való típus vagyok, persze haverjaim vannak akikkel néha elhülyéskedünk, meg eltudunk beszélgetni, meg úgy sok emberrel jóban vagyok,d e barátom egy sincsen.

Barátnőm van már 4 éve és egymással mindent megtudunk beszélni, igazából nincs is szükségem barátra mert vannak emberek akikkel tudok beszélgetni, vannak kollégáim akikkel szintén jól kijövök, egyedül nem vagyok mert van mellettem valaki. Igazából nem is igénylem én ezt jóformán. Igaz hogy amikor nem egy időben dolgozunk a barátnőmmel és sokat vagyok itthon egyedül ami kicsit pocsék tud lenni, de mióta van hobbim így elvagyok.

Egyetlen egy jó barátom volt másfél éve akivel mocskosul összebalhéztam mert hatalmasat csalódtam benne. Nem okozott nekem kárt, meg semmi rosszat, csak a gondolkodása, és az életfelfogása megváltozott azért mert hagyta hogy a manipuláló kis barátnője és annak szülei átmossák az agyát olyan hülyeségekkel amivel saját magát keverte abba a helyzetbe hogy ki legyen szolgáltatva a nőjének, és ezzel gyakorlatilag a nője parancsol neki aki engem nem kedvel valamiért és ezzel elérte azt hogy egymás ellen fordított minket.

2018. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok kimondottan társasági ember,és nem tudok csak úgy hétköznapi dolgokról cseverészni. Nem akarok mindenkinek megnyílni, mert nagyon érzékeny vagyok, vannak már emberekkel rossz tapasztalataim. Aki leugat, ha megmondom a véleményemet, és az övével nem egyező, erre meg nem vagyok kíváncsi. Elsődlegesen legyen béke körülöttem, tehát azt részesítem előnyben, minthogy legyen valaki, akivel dumálhatok, meg kiönthetem a lelkem. Csak nagyon kevés embert engedek közel magamhoz, akiről tutira tudom, hogy tényleg kedves. Egyébként nekem vannak barátaim, egyébként jobb is így, hogy nem olyan sok; mert tök nehéz lenne pl mindegyiknek a kedvenc dolgait fejben tartani, meg az összessel párhuzamosan tartani a kapcsolatot; hogy senkit se hanyagoljak el; mindenkivel tudjak úgy időt tölteni, hogy tényleg egymásra figyelünk. Meg tényleg nem is nyílok meg akárkinek. Vagy egyedül vagyok az is jó, vagy pedig olyan emberekkel, akik elfogadnak ahogy vagyok, és nem akarnak velem mindenáron vitatkozni, meg kötekedni; és tudom róla, hogy ő is tisztel engem; és ez kölcsönös is. Nem akarok tényleg mindenkit közel engedni magamhoz; minek? Jó ez így; nekem ez így tökéletes, nem is akarok több barátot; időm se lenne mindenkire. Tök rossz lenne. Nagyjából ennyi. Lehet, hogy van , amit rosszul fogalmaztam meg, de kb ilyen. :)
2018. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
Vannak, honnan veszed h nincsenek?
2018. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Mert akik voltak, csak megbántottak, jobb így egyedül, nem akarom szürkének látni a hétköznapjaimat.
2018. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Szeretnék barátokat, de az ismerkedésre képtelen vagyok, nincs benne a génjeimben. Társaságban alapvetően csendes vagyok, semmi kedvem megszólalni, mert az feszült vagyok és hülyeséget mondok. Miután ez megtörtént párszor, ki leszek közösítve. Vannak a visszahúzódók, őket inkább segítik mások, velem szemben mindig csak a szemétkedés megy. Nem vagyok közösségbe való.

Más esetben hiába szimpatikus valaki és szeretném közelebbről megismerni, nem tudom mi a tenendő, így nem teszek semmit. Neten ismerkedem, de mindig otthagynak a beszélgetőtársak, témától és a beszélgetés okától függetlenül. Akár az egykoron jó ismerősök, neten velük sem tudok beszélgetni. Mára a puszta betűimmel is taszítom az embereket.

2018. márc. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Mert komplexusaim vannak, utálom magam, és azt gondolom, hogy más is. Hiszen ha én nem tudom elfogadni magam, hogy várhatom el mástól, hogy megtegye? Folyton azt érzem, hogy hátrányból indulok, mert olyan vagyok, amilyen.
2018. márc. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!