Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaid?

Miért nincsenek barátaid?

Figyelt kérdés

Főként huszonévesektől kérdezném, miért nincsenek barátaid?


Nem is szeretnél barátokat?



2018. márc. 30. 22:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok huszonéves, de remélem nem gond, ha válaszolok. Szüleim, közeli hozzátartozóim szerint rossz a kisugárzásom, gyakran járkálok lehajtott fejjel és keveset mosolygok, valamint nem merek mások szemébe nézni. Az átlagnál jóval zárkózottabb, visszahúzódóbb vagyok. Társaságban többnyire alig merek megszólalni, sokszor inkább örülök, ha nem is szólnak hozzám, mert 1-2 mondatnál több nem igazán préselődik ki a számon. Olyan közegben, ahol kellemetlenül, feszülnek érzem magam, minden mozdulatom olyan félszeg, ügyetlen például egy tárgyat nem bírok rendesen megemelni és akkor borul minden. Lényegében ezért nincsenek, mert látják rajtam, hogy tartózkodó, elutasító és szerencsétlen vagyok.


Őszintén szólva, ahogy az évek folyamán megfigyeltem magam, akkor érzem a legnagyobb felszabadultságot, amikor egymagamamban vagyok. Saját magammal is képes vagyok elbeszélgetni. Mondjuk az néha egy kicsit ciki, ha az itthoniak meghallják, de szerintem már hozzászoktak. :D A kérdésre válaszolva, talán EGY barátra néha igényt tartanék, egyfajta lelki társra, akinek bármit elmondhatok és megértő velem szemben.

2018. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

1-2 van csak, mert nehezen adok bizalmat bárkinek is, túl sokan éltek vissza vele.


De az a kevés tűzbe menne értem és viszont :)

2018. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nehez igazi baratokat talalni. Introvertalt es magamnak valo vagyok, mindig is nehezen baratkoztam.
2018. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se haverjaim, se barátaim nincsenek. Visszahúzódó voltam mindig is, de szerencsére középiskolában találtam 1 barátot.
2018. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert elmaradoztak idővel. Először a középsulisok, aztán az egyetemi barátok is. A legjobb barátnők közül egyiknek gyereke lett és elköltözött másik városba, a másikban meg hatalmasat csalódtam és megszakítottam vele minden kapcsolatot. Így alakult, nem vagyok magányos, de szeretnék még barátokat.
2018. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert utálom az embereket. :D
2018. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Volt régebben, de bőven meg tudtam számolni az egyik kezemen. Mostanra viszont az a kevés is lemorzsolódott.Egyre kevesebbet találkoztunk miattam. Belül azt éreztem hogy egyik barátság sem ad nekem plusz töltetet, feszélyezve éreztem magam előttük. Minek erőltessem ha nem megy?! Nehezen tudok barátkozni, mert nagy társaságban nem tudok feloldódni.Nagyon nehezen megy. Így eléggé hátrányban indulok ismerkedés terén.Ha viszont egy személlyel kell ismerkednem az sokkal-sokkal könnyebben megy, csak ritka az ilyen helyzet. Viszont ráleltem egy új barátra, ami nagyon pozitív, több barátság kihülése után.
2018. ápr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
introvertàlt vagyok.Kezdeményezek beszélgetést de tàvolságot tartok.Suliban pl volt egy osztàlytars vele elvoltam neki megnyiltam de ha màr többen voltunk akkor màr nehezebben nyiltam meg nem beszélgettem vagy nem kezdeményeztem beszélgetést .
2018. ápr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A lányok nem tudnak elfogadni mert feltekenyek a parjukra, aki nen, az meg rivalizál, utanoz, nem barátok, csak ismeros, lelkileg nincs kapcsokat

A pasik pedig nem baratkoznak csak ugy minden ok nelkul

Mintha két szék közt ülnék ugy erzem

2018. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!